Як розібрати Acer 3610. розібрати монітор acer.

Eсли ви вирішили розібрати ноутбук Acer 3610, найкраще робіть це за наявності у вас інструкції, що йде в комплекті з пристроєм, оскільки розбирання певної моделі будь-якого ноутбука має свої особливості.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Підготуйте робочу поверхню. Найкраще, застеліть її світлою тканиною. щоб не втратити дрібних деталей. Завершіть роботу комп'ютера, попередньо зберігши необхідні дані на знімний носій. Вимкніть комп'ютер від джерела живлення та вийміть батарею з відсіку. Переверніть його лицьовою стороною вниз і відкрутіть всі доступні вашому погляду болти з задньої кришки.
2
Акуратно підчепивши плоскою викруткою кришку відсіку з жорстким диском, вийміть її і акуратно відключіть дроти, які з'єднують вінчестер з материнською платою. Дістаньте жорсткий диск, зніміть залишилися кришки.
3
По черзі витягуючи вміст комп'ютера, дістаньтеся до кріплення клавіатури. Переверніть комп'ютер лицьовою стороною вгору і відкрийте кришку. Подденьте спеціальну панель над клавіатурою за допомогою неострого ножа або плоскою викрутки, проте, будьте вкрай обережні з цією деталлю - вона легко ламається через свою незручною конструкції і тонкого пластика посередині. Після цього відкрутіть видимі вам кріпильні елементи і переверніть комп'ютер назад.
4
Отсоедините клавіатуру від материнської плати, акуратно притримуючи шлейф за основу. Виконайте те ж саме з тачпадом. Будьте гранично обережні зі Шлейфи та проводами підключення, оскільки їх дуже легко пошкодити. Знайдіть дроти, що з'єднують монітор з корпусом ноутбука, від'єднайте їх і зніміть всі наявні кріплення екрану до комп'ютера. Від'єднайте всі наявні дроти, що з'єднують дві частини ноутбука.
5
Якщо вам потрібно також розібрати монітор, зніміть заглушки на моніторі для доступу до болтів, що з'єднує кришку екрану. Відкрутіть їх. Подденьте краю монітора і, не докладаючи особливих зусиль, зніміть його кришку. Виконуйте розбір монітора на окремій поверхні, щоб не сплутати дрібні елементи з деталями корпусу ноутбука.
Зверніть увагу
Не розбирайте ноутбук до закінчення терміну гарантії.