Як зробити фото напівпрозорим.

Засобами Adobe Photoshop можна додавати різноманітні ефекти до зображень: міняти налаштування кольору, додавати нові фрагменти, змінювати прозорість. Зробити фотографію напівпрозорої можна різними способами.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, яка стане фоном.
2
Поверніть зображення, не закриваючи, і відкрийте інший малюнок, який стане напівпрозорим. Затисніть на клавіатурі Ctrl і клацніть по іконці шару. Навколо знімка з'явиться виділення. Використовуючи поєднання Ctrl + C, занесіть малюнок у буфер.
3
Відновіть першу фотографію і вставте з буфера інше зображення, застосувавши Ctrl + V. Натисніть на клавіатурі Alt, а в нижній частині панелі шарів - кнопку Add Layer Mask («Додати маску шару»). Маска шару, застосована в звичайному варіанті, приховує нижнє зображення, в альтернативному - верхнє.
4
Якщо по чорній масці малювати білою кистю, виявляється заховане зображення. Такий же ефект буде і в результаті застосування інших інструментів. Зараз потрібно зробити так, щоб туристи побачили міраж: місто Париж, що на річці Сені варто. На панелі інструментів вибирайте інструмент Gradient («Градієнт»). На панелі властивостей виставляйте його параметри: Radial («Радіальний»), від білого до чорного. Простягніть лінію градієнта від катамарана по діагоналі у верхній правий кут.
5
Використовуючи кисть різних відтінків сірого кольору, можна зробити різні деталі колажу більш-менш виразними. Видаляйте темної пензлем непотрібні подробиці і, навпаки, світлої відновлюйте необхідні фрагменти. Тільки переконайтеся, що малюєте по масці, а не по зображенню.
6
Змінити прозорість шару, не застосовуючи маски, можна, змінюючи значення параметрів Opacity («Непрозорість») і Fill ("Заливка"). Відкрийте фотографію, продублюйте її і створіть верхній прозорий шар, натиснувши в нижній частині палітри шарів кнопку Create a new layer («Створити новий шар»).
7
Інструментами виділення з групи Marquee створіть виділену область. Залийте її будь-яким кольором, на ваш смак. Клацніть двічі по іконці шару і в настройках стилю виставляйте прозорість і заливку близько 50%. Потім зайдіть в налаштування параметра Stroke ("Обведення") і збільште непрозорість і заливку до 90%.
8
Не знімаючи виділення, перейдіть на шар-копію основного зображення. В меню Filter («Фільтр») вибирайте Gaussian Blur («Розумієте по Гауса») з радіусом близько 2 px, щоб добитися ефекту матового скла. На панелі інструментів вибирайте Text, встановіть колір і розмір шрифту. На тлі прозорої таблиці напишіть будь-який текст. Встановіть для шару з текстом режим накладення Overlay («Перекриття») і встановіть значення непрозорості і заливки.