Як перевірити мережеву карту на ноутбуці. Як визначити пошкодження чи мережева карта чи ні на ноутбуці.

Нерабочий мережевий порт в ноутбуці - далеко не рідкість. Якщо мережеве підключення не працює, то мережева карта, можливо, вийшла з ладу. Причин для цього може бути декілька: починаючи від іскри статичної електрики і закінчуючи механічним пошкодженням самого контакту роз'єму.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Перевірте мережеві настройки. У кожній мережі є свої правила настройки мережевого підключення. Зазвичай вони стосуються таких параметрів, як діапазон, IP-адресу, основний шлюз та інші. Перевірте, що ви перебуваєте в потрібному діапазоні IP-адрес, і у вашій мережі не виникає конфліктів адрес. Якщо у вас не виходить налаштувати самостійно, перегляньте в інтернеті спеціальні інструкції. В них подібно описано, що і як робити, також є спеціальні скріншоти, зроблені користувачами при даній процедурі.
2
Перезавантажте комп'ютер і увійдіть в BIOS ноутбука. Для цього відразу після старту ноутбука натисніть Del на клавіатурі (це може бути також F2, Esc або інші кнопки). Перевірте, щоб мережева карта мала параметр Enable - тобто включено. Встановіть драйвера для мережного адаптера, завантаживши їх з офіційного сайту виробника вашого ноутбука. При виборі драйверів зверніть увагу на модель ноутбука і версію операційної системи. Якщо у вас є інсталяційний диск, то завантажте все програмне забезпечення з нього на персональний комп'ютер і перезавантажте його, щоб усі зміни збереглися.
3
Видаліть підключення до мережі та створіть його заново. Таким чином ви позбавитеся від невірних налаштувань, які можуть бути закріплені за старим мережевим підключенням. В крайньому випадку, можна спробувати перевстановити систему. Якщо всі ці дії не допомогли вам запустити мережеву карту, то, на жаль, вона вийшла з ладу. Спеціально для ноутбуків і нетбуків у продажу є зовнішні мережеві адаптери, що підключаються по USB. Якщо немає можливості використовувати бездротові технології, скористайтеся подібним пристроєм. Проте варто відзначити, що такі технології мають деякі обмеження в швидкості, та й тарифи коштують набагато дорожче.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bSLX1b70tmw