Як збільшити обсяг пам'яті на диску. Як збільшити пам'ять жорсткого диска.

Брак місця на жорсткому диску - це досить актуальна проблема для багатьох користувачів. На щастя, існують способи збільшення об'єму жорсткого диска або його розділів.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Збільште об'єм розділу жорсткого диска, використовуючи функції операційної системи. Пам'ятайте про те, що даний метод не можна застосовувати для того локального диска, на якому встановлена операційна система. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і клікніть правою кнопкою миші по іконці потрібного розділу. Виберіть пункт «Властивості».
2
Натисніть кнопку «Очищення диска» і виконайте цей процес. Це допоможе видалити невикористовувані файли і компоненти програм. Тепер знайдіть пункт «Стиснути цей диск для економії місця» і поставте поруч з ним галочку. Натисніть кнопку «Застосувати» і підтвердіть запуск процесу стиснення локального диска. Настійно рекомендується видалити перед цим невикористовувані файли, особливо образи дисків і відеофільми. Це дозволить зменшити розмір отриманого архіву. Мінус описаного способу полягає в тому, що швидкість обробки заархівіруваних даних сильно знижується.
3
Якщо вам потрібно збільшити розмір конкретного розділу, то скористайтеся програмою Partition Manager. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер.
4
Відкрийте програму і відкрийте меню «Майстра». Наведіть курсор на рядок «Додаткові функції» і в розгорнулося меню вкажіть пункт «Перерозподіл вільного місця». Виконайте очистку всіх розділів перед запуском програми. У вікні, вкажіть розділ, обсяг якого потрібно збільшити. Для цього просто клікніть лівою кнопкою миші по його графічному зображенню і натисніть кнопку «Далі».
5
Виберіть локальні диски, незайнята область яких буде використана для збільшення зазначеного томи. Натисніть кнопку «Далі» і введіть новий розмір збільшується локального диска. Натисніть кнопку «Далі». Підтвердіть задані значення, натиснувши кнопку «Готово».
6
Клацніть по іконці «Застосувати намічені зміни», розташованої у верхній частині робочого вікна програми. Утиліта продовжить роботу після перезавантаження комп'ютера.
Якщо ваш жорсткий диск невеликої ємності, то ви рано чи пізно, напевно, зіткнетеся з проблемою браку вільного місця. На жаль, додати пам'яті на вінчестер неможливо: потрібно або міняти його на більш ємнісний, або додавати безпосередньо ще один жорсткий диск . Але є декілька способом звільнити деякий простір на жорсткому диск е, очистивши його від «сміття» і непотрібних файлів, які можуть залишатися на ньому після видалення програм.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма TuneUp Utilities.
Інструкція
1
Клацніть по розділу жорсткого диск а лівою кнопкою мишки. Потім в контекстному меню виберіть "Властивості", далі - «Очищення диск а». Зачекайте кілька секунд, поки система не сканує вибраний вами розділ. Далі у вікні відзначте типи файлів, які система може видалити (наприклад, автономні інтернет-сторінки та ін.), І натисніть ОК, а потім - «Видалити». Після цього якийсь диск овое простір буде очищено. Відповідно, пам'яті стане більше. Таким чином виконайте цю операцію з усіма розділами вашого жорсткого диск а.
2
Також звільнити місце на жорсткому диск е вам допоможе програма TuneUp Utilities. Знайдіть її в інтернеті, скачайте і встановіть на свій ПК. Запустіть програму. Коли TuneUp Utilities запускається вперше, вона починає сканувати ваш комп'ютер. Дочекайтеся завершення сканування, а потім натисніть «Виправити проблеми». Знову чекайте кілька секунд, після чого потрапите в основне меню програми, в якому виберіть «Звільнити місце на жорсткому диск е». Після цього перейдіть в розділ «Непотрібні файли» та виберіть «Очистити».
3
Після завершення операції очищення ви знову опинитеся в розділі «Очищення жорсткого диск а». На цей раз виберіть «Старі резервні копії» і «Очистити». Після повернення в меню очистки диск а виберіть «Функції Windows». Перегляньте запропоновані функції. Якщо ви не користуєтеся якійсь із них, то вимкніть її. Для цього натисніть по рядку «Вимкнути програму на час». Більшість програм, які там будуть запропоновані, мало затребувані, а їх відключення значно звільнить диск овое простір.
4
Далі в головному меню програми пройдіть на вкладку «Оптимізація системи» та виберіть «Видалення неробочих ярликів». Дочекайтеся завершення аналізу системи, після чого виберіть «Очистити». Місця це звільнить незначно, зате зробить роботу системи стабільніше і швидше.