Як навчитися розбиратися в комп'ютерах. Як швидко навчитися рзбіраться в комп'ютері.

З розвитком комп'ютерних технологій люди намагаються освоїти техніку. Як правило, перші спроби не зовсім вдалі, так як для роботи на комп'ютері потрібно пристосуватися до всіх параметрів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Щоб навчитися розбиратися в комп'ютерах, потрібно знати, з чого складається персональний комп'ютер. Основними комплектуючими є: материнська плата, відеокарта, жорсткий диск, блок живлення, оперативна пам'ять, привід. Насамперед подивіться свій комп'ютер і усвідомите для себе, де яка деталь. Це перші кроки до вивчення комп'ютерного заліза.
2
Намагайтеся читати огляди про комп'ютерні новинки. Там багато розповідають про комплектуючих, які були випущені або очікуються до презентації. Почитайте в інтернеті про те, які комплектуючі краще. Порівняйте характеристики, які виділили ви з інформацією від інших користувачів на форумі. Далі ви почнете розуміти в залозі.
3
Розбиратися в комп'ютерах потрібно не тільки по залізу, а й у системі. Як правило, перший досвід приходить при перевстановлення операційної системи. Почитайте в інтернеті, як перевстановити дану систему. Нічого важкого в цьому немає, однак потрібно знати, в якій послідовності здійснювати ті чи інші дії. Постарайтеся зробити все правильно. Далі встановіть самостійно програмне забезпечення, налаштуйте його.
4
Якщо у вас випадково виникають будь-які помилки, намагайтеся їх вирішувати самостійно. Згодом приходить досвід роботи на комп'ютері, ви самостійно зможете вирішувати проблеми, шукати якісь рішення в інтернеті, допомагати іншим користувачам. Можливо, вас надалі зацікавить програмування, і ви станете великим програмістом, заснувавши компанію.
5
Навчитися розбиратися в персональних комп'ютерах ви також можете за допомогою спеціального посібника, наприклад, комп'ютерних журналів. Такі посібники виходять зазвичай раз на місяць. У них описані принципи будови комп'ютера, новинки, комплектуючі, багато секретів. Як правило, це допомагає дізнаватися нову інформацію і деякі знання застосовувати. Купіть в магазині журнал "Хакер" або Chip. Почитайте його, постарайтеся деякі описи реалізувати в життя на своєму комп'ютері. Надалі купуйте наступні номери, заходьте на офіційні сайти для допомоги.
Комп'ютер є, бажання працювати на ньому - теж, але незрозуміло, з чого почати? Можна скористатися кількома джерелами інформації, а можна вибрати тільки один, найбільш для Вас прийнятний.
Інструкція
1
Метод «наукового тику». Спосіб не дуже дієвий, але комусь допомагає. Найчастіше так навчаються діти, яким невідомий страх перед складною технікою.
2
Підручники і різні самовчителі. У магазинах зараз повно книг з інструкціями «для чайників»
3
Курси ПК. Фірми, які надають такі послуги, можна знайти за довідниками, іноді безкоштовне навчання пропонують в службі зайнятості.
4
Рада друга. Згадайте всіх просунутих "юзерів", які могли б вам порадити щось путнє. Оптимальний варіант - якщо терплячий консультант сидить кілька вечорів біля вас і послужливо допомагає тикати в потрібні місця мишкою, а й консультація по телефону - теж вихід.
Корисна порада
Якщо щось незрозуміло - не боятися і не сумувати! Працювати на комп'ютері може навіть дворічна дитина, ну не дурніші ж ви його, правда?