Як зробити форму нігтів.

Шановні пані! Напевно, кожна з вас завжди прагне виглядати максимально красивою і привабливою. Нігті - це один з головних моментів, які можуть багато розповісти про людину. Тут представлені рекомендації, які допоможуть вам зробити свої нігті максимально красивою та симетричної форми. Крім того, ми запропонуємо технології, при застосуванні яких ви досягнете відмінних результатів при подальшій обробці своїх нігтів.
Вам знадобиться
  • Пилочка.
Інструкція
1
Перед початком окреслення контуру нігтя обов'язково необхідно візуально уявити собі передбачувану форму. Уява контура буде для вас еталоном і допоможе здійснити роботу більш точно.
2
Приступати до манікюру потрібно при хорошому освітленні, для того, щоб ви могли чітко бачити те, що робите. При необхідності можна застосувати лупу для більшої перевірки результативності своєї роботи. Адже навіть самі непомітні моменти можуть надалі стати серйозною проблемою.
3
Постарайтеся використовувати пилочку максимально високої якості. Бажано, щоб вона була новою або мало використаної. Так як пилочка поганої якості або потерта може нанести непоправну шкоду вашим нігтям.
4
подпілкі нігтів слід проводити обережно, не поспішаючи, злегка в похилому стані. Це запобіжить появи розшаровування і зазубрінок.
5
Не потрібно підпилювати ті ділянки нігтя, які ще достатньо не виросли. Для того, щоб ніготь був максимально міцним, потрібно дати йому відрости на 2-3 міліметра від нігтьового ложа. І тільки після цього, можна надати йому ту форму, яку бажаєте.
6
Рухайте пилочкою тільки в одному напрямку, а не з боку в бік. Це вбереже ваші нігті від розшаровування і утворення тріщин.
Корисна порада
Дуже важливий і догляд за нігтями. Періодично можна змащувати нігті воском. Усувати зайві шорсткості. Дані процедури допоможуть вашим нігтям виглядати здоровими і доглянутими.