Як сушити волосся, щоб був обсяг. обсяг для волосся після душу.

Об'ємні зачіски увійшли в моду давно і навряд чи скоро покинуть світові подіуми. Тому багато жінок старанно наводять красу після душу, суша волосся особливим способом.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - кругла щітка великого діаметра;
  • - рідина для укладки;
  • - лак для волосся.
Інструкція
1
Вимийте голову з шампунем, що додає об'єм. Виберете засіб, що підходить саме вам - для жирних, нормальних або сухих волосся. Бальзам або кондиціонер нанесіть тільки на кінці пасом, намагаючись не потрапити на корені. Інакше локони стануть важкими, і створений обсяг збережеться не довго.
2
Підсушіть голову рушником так, щоб води на волоссі зовсім не залишилося. Зачекайте п'ять-десять хвилин. Це потрібно для того, щоб зайва волога випарувалася. Інакше засіб для укладки склеїть пасма, і об'єму не вийде.
3
Починайте сушити голову з нижніх пасом, волосся на маківці закріпіть шпилькою, щоб не заважали. Окропити локон рідиною для укладки і накрутіть його на круглу щітку. Направте фен спочатку на коріння, потім на кінчики. Водите їм вгору-вниз, щоб не пошкодити волосся гарячим повітрям.
4
Висушивши вільні локони, закріпіть їх лаком для волосся. Краще використовувати засіб середньої фіксації, воно збереже зачіску і не обтяжить її.
5
Заберіть заколку і сушіть пасма на потиличній, скроневої і лобової зонах. Також по черзі наносите на них рідина для укладки і накручуйте на круглу щітку. Пінки і гелі використовувати не варто. Їх щільна структура не дозволить волоссю довго зберігати обсяг.
6
Висушивши волосся, нахиліть голову вниз. Окропити локони лаком, щоб закріпити обсяг. Надайте зачісці форму, уклавши окремі пасма за допомогою крапельки гелю.
Зверніть увагу
Якщо у вашому фені є функція подачі холодного повітря, скористайтеся ним при створенні зачіски. Знижена температура зробить вплив на волосся, його лусочки закриються, він стане гладеньким.
Корисна порада
Якщо ви хочете зберегти обсяг надовго, після того як висушіть волосся, начешіть пасма в потиличній, скроневої і лобової зоні. Тільки після цього скористайтеся лаком для закріплення.