Як виходити з помилок.

При роботі на персональному комп'ютері можуть виникати непередбачені помилки або збої в програмах, у системі. Існують різні способи виходу з помилок.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте в текстовому редакторі Microsoft Word, то можуть виникати такі типові помилки, як вставка об'єкта не в той рядок, включення іншого регістра, вибір не відповідного типу документа стилю оформлення та інші. Як вийти з помилки в даному випадку? На панелі інструментів текстового редактору є кнопка «Скасувати», за допомогою якої ви можете скасувати останню дію або декілька дій відразу.
2
Якщо ви граєте в комп'ютерні ігри, і система дала збій, тобто відбулася помилка в роботі програми, яка призвела до її зависання, то потрібно спробувати вийти з гри. Зробити це можна за допомогою клавіші Esc, розташованої у верхньому лівому куті клавіатури. За допомогою цієї клавіші можна здійснювати вихід з деяких інших програм. Натисніть клавішу Esc. Система задасть традиційне запитання про те, чи дійсно ви хочете вийти. Клікніть Ok, і робота програми буде завершена.
3
Якщо помилка або збій привели до зависання вашого комп'ютера і вийти з гри або програми не представляється можливим, то залишається тільки перезавантаження. Щоб перезавантажити комп'ютер, увійдіть в меню «Пуск» і клацніть лівою кнопкою миші по трикутнику поряд з командою «Завершити роботу». На деяких версіях операційної системи потрібно включити завершення роботи. У списку команд виберіть «Перезавантажити». Через кілька секунд комп'ютер перезавантажиться, і ви знову зможете грати або працювати.
4
Якщо зависання призвело до того, що миша не реагує на ваші дії, то перезавантаження можна включити клавішами на клавіатурі. Натисніть і утримуйте одночасно три клавіші Ctrl, Alt, Delete (Del) до тих пір, поки не почнеться перезавантаження. На системному блоці також є невелика кнопка, за допомогою якої можна перезавантажити комп'ютер.