Як підключити інтернет до комп'ютера за допомогою кпк.

Для підключення комп'ютера до інтернету можна використовувати мобільний телефон або КПК. Природно, дане обладнання має бути також підключено до мережі інтернет, і це з'єднання має бути активно.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - BlueToot-адаптер.
Інструкція
1
Налаштуйте з'єднання з інтернетом на КПК. Для цього активуйте відповідну послугу у вашого оператора. Переконайтеся в тому, що мобільний пристрій отримало доступ до мережі. Підключіть ваш комунікатор до комп'ютера. Для цього краще використовувати спеціальний кабель. З'єднайте USB-порт комп'ютера з відповідним роз'ємом Корман комп'ютера.
2
Скачайте програму, що дозволяє синхронізувати комп'ютера з КПК. Зазвичай дані уітілти розташовані на офіційному сайті виробника використовуваної моделі мобільного пристрою. Встановіть цей додаток собі на комп'ютер і перезавантажте його.
3
Після підключення КПК до комп'ютера виберіть варіант роботи пристрою типу «Модем». Якщо ви виберете тип з'єднання "USB-накопичувач", то підключення до інтернету здійснити не вдасться.
4
Запустіть встановлену програму і натисніть кнопку «Підключення» в меню «Інтернет». Дочекайтеся установки зв'язку з сервером оператора. Запустіть інтернет-браузер і перевірте активність з'єднання з інтернетом.
5
Якщо ви не має можливість використовувати кабель, то підключіть до комп'ютера BlueTooth-адаптер. Встановіть драйвери для даного устаткування і перезавантажте комп'ютер. Увімкніть активність мережі BlueTooth у КПК. Виконайте пошук доступних пристроїв з комп'ютера. Підключіться до вашого комунікатора.
6
Запустіть програму для зв'язку комп'ютера і КПК, і підключіться до інтернету. Пам'ятайте про те, що швидкість доступу може бути досить низькою при використанні каналу BlueTooth. Якщо ваш комунікатор підтримує роботу з мережею Wi-Fi, то краще використовувати даний канал для здійснення синхронізації комп'ютера і мобільного пристрою. Природно, в будь-якому випадку ви повинні використовувати КПК, що працює з мережею EDGE/GPRS.