Як бути модним хлопцем. модний, стильний красивий хлопець -що означає.

Модний жінка - це норма, модний чоловік - це скоріше виняток. Чомусь у нашому суспільстві довгий час вважалося, що чоловікові не обов'язково стежити за модою. Напевно тому тих, хто робить моду значною частиною свого життя, іронічно називають «метросексуалами». Однак бути модним - це не означає бути жіночним. Сучасні жінки все частіше воліють чоловіка, що стежить за собою, чоловікові, наступного загальноприйнятому образу «злегка не голений і недбало одягнений".
Інструкція
1
Отже, що ж потрібно чоловікові, щоб створити образ модного хлопця? Для того, щоб це зрозуміти, достатньо звернутися до реклами, яка, власне, й задає тон. Найперше, про що говорить реклама - це важливість гігієнічних засобів. Відповідно до рекламної образу, модний чоловік - це той, від якого завжди пахне наймоднішими духами, у нього акуратна зачіска, чисті і доглянуті волосся, він ретельно поголений.
2
Наступний момент - це модні девайси. Якщо у вас немає телефону останньої моделі або хоча б Айпад, ви відстали від моди. Також модний діловий чоловік обов'язково має обзавестися ноутбуком, добре б тонким, легким і потужним.
3
І тільки після всього перерахованого вище йде одяг. Мода дуже різноманітна, і підібрати те, що буде йти вам, неважко. Перше, на що звертають увагу жінки - це взуття. Тому завжди стежте за їх станом. Бути модним - це не означає одягатися химерно. Це значить, речі на вас повинні бути якісними, охайними і йти саме вам. Додайте своєму образу шику за допомогою стильних, бажано дорогих годин.
4
Однак піклуючись про зовнішній вигляд, не забудьте про внутрішній, адже розумні й цікаві чоловіки завжди в моді.
Корисна порада
ніколи не носите маленькі сумки-барсеткіне заправляйте штани в сапогіне носите відкрите взуття на носкіне застібайте сорочку на всі гудзики, коли одягаєте її без галстукане носите дешеві костюми