Як додати рядок табличної частини.

Начинающему користувачеві іноді буває складно запам'ятати місце розташування, спосіб виклику і використання різних інструментів в програмах. Так, при редагуванні таблиць в додатках Microsoft Office Word і Microsoft Office Excel може виникнути питання про те, як додати рядок табличної частини документа.
Інструкція
1
В текстовому редакторі Word додати рядок в таблицю можна кількома способами. Перейдіть на вкладку «Вставка». В розділі «Таблиця» натисніть на кнопку у вигляді стрілки, - розгорнеться меню. У випадаючому меню виберіть команду «Намалювати таблицю». Курсор миші змінить свій вигляд на олівець. Проведіть цим «олівцем» горизонтальну лінію в потрібній вам рядку таблиці. Наявна рядок буде розділена на два рядки.
2
Щоб вийти з режиму малювання таблиці, знову перейдіть на вкладку «Вставка» і в тому ж розділі «Таблиця» ще раз натисніть в випадаючому меню на рядок «Намалювати таблицю» лівою кнопкою миші. Курсор набуде свій звичайний вигляд, і ви зможете водити текст.
3
Інший спосіб: повністю виділіть в таблиці потрібну вам рядок. В редакторі стане доступним контекстне меню «Робота з таблицями». Перейдіть на вкладку «Макет» і натисніть в розділі «Рядки і таблиці» одну з кнопок. Щоб новий рядок з'явилася вище виділеної, виберіть кнопку «Вставити зверху». Щоб новий рядок з'явилася нижче виділеної, відповідно, натисніть на кнопку «Вставити знизу».
4
Даним способом можна вставити відразу декілька рядків. Виділіть в наявній таблиці потрібну вам кількість рядків, наприклад, три, і натисніть на кнопку «Вставити знизу». У вашій таблиці додасться відразу три нові рядки.
5
Щоб додати рядок в табличній частині документа Excel, встановіть курсор в комірку і клікніть по ній правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть команду «Вставити», у вікні, поставте маркер напроти пункту «Строку» і натисніть на кнопку ОК.
6
Інший спосіб: підведіть курсор до лівого краю листа. В поле з маркуванням рядків лівою кнопкою миші натисніть на той рядок, вище якої хочете додати новий рядок. Клікніть правою кнопкою миші по виділеній рядку і виберіть у спадному меню команду «Вставити», - з'явиться новий рядок.
7
Таким же способом можна додати одразу кілька нових рядків, виділивши відповідну кількість вже наявних рядків в документі. Щоб вставити нові рядки над несуміжними рядками, при виділенні потрібних рядків потримайте Ctrl.