Як намалювати восьмиконечную зірку.

Намальовані зірки на небі можуть мати саме різне кількість променів. Так само як і зірки святкового салюту. Чим більше променів - тим яскравіше і виразніше може бути зірка. Можна намалювати красиву восьмиконечную зірку, використовуючи декілька зрозумілих і доступних кожному починаючому художникові прийомів.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець.
Інструкція
1
Намалюйте квадрат. Намагайтеся малювати його боку як можна рівніше. Робити це краще тонко відточеним твердим олівцем марки Т або навіть 2Т. Допоміжні лінії повинні бути ледь помітними. Квадрат найзручніше малювати, поклавши аркуш паперу прямо перед собою без всякого нахилу, короткою стороною до себе.
2
Проведіть обидві діагоналі і знайдіть точку їх перетину. Через неї проведіть вертикальну лінію. Довжина її дорівнює повинна бути дорівнює довжині діагоналі, а точка перетину ділить цю осьову лінію навпіл. Проведіть через центр побудови горизонтальну лінію точно такої ж довжини, що і вертикальна. У вас вийшло 8 променів однакової довжини.
3
Прорисуйте промені. Почніть з вертикальної лінії. Уявіть собі, що вона проходить посередині двох променів. Вам залишилося тільки визначити її найширшу частину. Для цього відступите від точки перетину всіх ліній однакові відстані вправо і вліво. З'єднайте їх з верхнім і нижнім кінцями центральної лінії. Точно так же прорисуйте і всі інші промені.
4
Закінчити малюнок можна по-різному. Наприклад, обведіть тільки контур і приберіть зайві лінії. Обводити силует краще більш м'яким олівцем. Зафарбуйте внутрішню частину. Можна зробити промені різнобарвними. У цьому випадку частина допоміжних ліній залиште. Наприклад, ті, якими ви промальовували центральний вертикальний ромб. Інші лінії контурів повинні закінчуватися на перетині з його сторонами. Залийте центральний промінь одним кольором, а два сусідніх - іншим. Таким же чином розфарбуйте і інші промені, чергуючи кольору.
Зверніть увагу
За тим же принципом малюється і 12-кінцева зірка. Правда, в цьому випадку кожна четвертушка квадрата ділиться НЕ навпіл, а на 3 частини.
Корисна порада
Для того, щоб вирізати таку зірку з кольорового паперу, нічого малювати не потрібно. Зробіть 2 квадрата одного розміру. Можна взяти два аркуші одного кольору або ж різного. Складіть один квадрат по діагоналі. Потім зігніть його ще раз, поєднавши вже наявні лінії згину. Одержаний трикутник покладіть перед собою вільної стороною вниз. Намітьте точку приблизно посередині між центром і вільним краєм. Починаючи від кута надріжте заготовку до цієї точки, а потім від неї до другого кутку. Точно так само поступите і з другим квадратом. Накладіть одну заготовку на іншу і склейте їх посередині. Другий квадрат може бути і трохи меншого розміру. Його потрібно приклеїти зверху.