Як підвищити ефективність реклами.

Будь-який продавець зацікавлений в тому, щоб успішно реалізувати свій товар або послугу. В цьому йому активно допомагає реклама. Витрати на неї бувають дуже високі, а от ефективність виявляється далеко не завжди адекватна вкладеним коштам. І все ж планувати очікуваний результат - збільшення обсягів продажів - можна і потрібно. Для цього рекламне послання повинно бути продумано до дрібниць.
Інструкція
1
При створенні рекламного звернення корисно пам'ятати про знамениту заповіді метра рекламної практики Девіда Огілві. Він не розглядав рекламу як «форму розваги» і навіть як вид мистецтва. Він називав її «інформаційним середовищем». Рекламне повідомлення по Огілві має бути не стільки творчим, скільки цікавим в плані спонукальної сили до придбання товару покупцем.
2
Для написання ефективного рекламного тексту зберіть якомога більше інформації про рекламований товар або послугу - набагато більше, ніж обсяг майбутньої публікації. Чітко поставте собі цілі і завдання саме даного рекламного послання. Воно не повинно «вибиватися» із загальної рекламної стратегії вашої фірми, але в той же час нести новизну або мати особливий акцент. Головне - запропонувати своїм споживачам те, що не пропонують конкуренти. Обов'язково знайдіть і підкресліть унікальну особливість вашого торгового пропозиції.
3
Якщо ваша реклама розміщується в друкованих варіантах (ЗМІ, листівки, проспекти, буклети), пам'ятайте, що її будуть переглядати побіжно, що називається, "по діагоналі", і головну увагу спочатку буде приділено заголовку. Дуже інформативний або яскравий і нестандартний викличе потрібну емоційну реакцію і інтерес до решті тексту. Огілві зазначав: якщо не заявити про товар в заголовку, можна втратити 80% грошей. Показовий приклад такого інтригуючого варіанти: "Шелл" рекомендує 21 спосіб продовжити життя вашого автомобіля ".
4
Уникайте в заголовках загальних фраз і безликості, коли замість найменування вашого товару чи послуги можна підставити практично будь рекламований об'єкт, наприклад: «Меблі наша - прибуток ваша», «Сантехніка для життя», «Фірма N: більше, ніж друг »,« Магазин N: тільки реальна вигода ».
5
Рекламний текст, як правило, має три класичні складові: вступ, основну частину, висновок. Вступ може коротко інформувати про фірму, її позиції на ринку, спектрі послуг. В основному рекламному тексті розкажіть про головні властивості, переваги, відмітних рисах, «родзинки» вашого товару чи послуги, його вартості. Дохідливо і доказово покажіть вигоди, які отримає споживач, використовуючи ваш продукт, і як з вашою допомогою він вирішить свої проблеми.
6
На закінчення рекламного повідомлення часто використовується слоган - закличний гасло, спонукає до дії і викликає однозначно позитивну реакцію на вашу пропозицію (згадайте фразу «Зробіть спрагу насолодою» - слоган компанії «Кока-кола» в 1923 році).
7
Пишіть рекламний текст простим, але виразним мовою з використанням яскравих епітетів. Різноманітьте пропозиції синонімами: замість звичного слова «кращий» вживете «першокласний», «обраний», «рафінований», «зразковий», «відмінний», «чудовий», «люкс» та ін. Не пишіть складними реченнями з великою кількістю причетних і дієприкметникових оборотів. Не вмикайте в текст негативних слів.
8
Графіка, малюнки, фотографії оживляють рекламний текст.Обратіте увагу на шрифт: він також несе свою емоційне навантаження, і він не повинен конфліктувати з рекламованими товарами та послугами. Головна інформація завжди виділяється особливим (напівжирним або крупнішим) шрифтом. Колірна гамма - предмет окремої розмови. Головне - фарби, тони, фони в рекламі повинні бути гармонійними і не відволікати потенційного покупця від суті реклами.
Зверніть увагу
Намагайтеся в рекламній статті йти від питальних конструкцій, наприклад: "Чому б вам не відвідати наш салон?". Варіант "Зустрітися з унікальними пропозиціями нашого салону» буде набагато доречніше.
Корисна порада
Чи потрібно зовсім відмовлятися від кліше? Є слова, які, незважаючи на часте вживання в нешаблонном контексті, не ріжуть слуху і не набридають. Це слова: ново (новий), важливо (важливий), швидко (швидкий), легко (легкий), зручно (зручний), комфортно (комфортний), економний, натуральний і так далі.