Як накладати тіні фото.

Декоративну косметику придумали для того, щоб дами могли сміливо сперечатися з природою, виправляючи недоліки жіночої зовнішності. Adobe Photoshop справляється з таким завданням не гірше - любителі цієї програми можуть накладати макіяж як справжні візажисти.
Інструкція
1
Відкрийте в редакторі фотографію, над якою збираєтеся попрацювати, і продублюйте її клавішами Ctrl + J. Для кожної зміни створюватиметься новий шар, щоб не зіпсувати основне зображення невдалої корекцією. Подивіться, що потребує поліпшення. В даному випадку білки очей червонуваті, що надає дівчині нездоровий втомлений вигляд. Натисніть Q, щоб викликати режим редагування швидкої маски. До версії CS3 на панелі інструментів за роботу в цьому режимі відповідали 2 кнопки: «Редагування в режимі швидкої маски» та «Стандартний режим». В новіших версіях залишилася тільки одна кнопка.
2
Натисніть D, щоб встановити кольори за замовчуванням. Вибирайте жорстку кисть маленького діаметру і зафарбовуйте білки очей, не зачіпаючи райдужної оболонки і внутрішнього боку повік. Якщо ви все-таки випадково зафарбували зайвий фрагмент, поміняйте колір переднього плану на білий і проведіть кистю по цій ділянці. Ще раз натисніть Q, щоб перейти в стандартний режим. Червона плівка змінилася виділенням. Натисніть Shift + Ctrl + I, щоб виділеними виявилися білки очей, і вибирайте в розділі Adjustments («Властивості») меню Image («Зображення») команду Levels («Рівні»). Рухаючи повзунки, освітлити цю ділянку до прийнятного рівня.
3
Тепер за допомогою швидкої маски виділяйте райдужні оболонки і скопіюйте виділення на новий шар Ctrl + J. В групі Adjustments відкрийте Color Balance («Колірний баланс»). Рухаючи повзунки, зробіть колір очей більш яскравим.
4
Поверніться на основний шар і виділяйте брови - треба б їх затемнити. Знову переносите копію на новий шар. Утримуючи клавішу Alt, натисніть кнопку Add Layer Mask («Додати маску шару») в нижній частині панелі шарів. Вибирайте м'яку білу кисть невеликого діаметра. Встановіть для цього шару режим накладення Myltiplay («Множення») і Opacity («Непрозорість») близько 20%. Проведіть кілька разів пензлем по бровах, поки результат вас не влаштує. Натисніть Ctrl + E, щоб злити шари.
5
Зараз потрібно буде зробити обведення навколо очей. Встановіть кольором переднього плану темно-коричневий, темно-синій або чорний, залежно від кольору волосся або очей моделі. Потім відзначте інструмент «Пензель» і встановіть його значення: жорсткість = 100%, діаметр 2 пікселя. Виберіть на панелі інструментів Pen Tool. З його допомогою створіть почергово обведення для верхніх повік над лінією росту вій. Клацніть правою клавішею по обводке і вибирайте в випадаючому меню спочатку Stroke Path («Обведення»), потім Delete Path («Видалити»). Для нижніх повік діаметр можна зменшити до 1 пікселя. Якщо лінія вийшла грубої, застосуєте Erase Tool («Ластик») з низькими значеннями прозорості та натиску.
6
На основному шарі за допомогою швидкої маски виділяйте верхні повіки і копіюйте їх на новий шар Ctrl + J. Вирішуйте, тінями якого кольору ви будете розфарбовувати модель, і встановіть його кольором переднього плану. В даному прикладі це 4c545b. Поміняйте параметри інструменту Brash Tool («Кисть»): жорсткість = 0%, діаметр 10 px. Використовуючи Pen Tool, проведіть лінію тіней. Режим накладення встановіть Color («Колір»), прозорість 80%. За допомогою інструментів групи R («Розмивка») розтушуйте тіні.
7
Продублируйте цей шар. Тепер потрібно накласти тіні світлішого відтінку під лінією брів. В даному випадку використовується колір f7afa0. За допомогою Pen Tool проведіть лінію нового кольору над більш темними тінями. Режим накладення Soft Light («М'яке освітлення»), непрозорість 80%. За допомогою інструментів розмивання остаточно відкоригуйте інтенсивність накладення тіней.