Що таке тренд.

Тренд в моді - це актуальне в конкретний період часу (зазвичай короткостроковий) напрям. Іноді трендами називають не модну тенденцію в цілому, а окремі речі, які до неї належать.
Інструкція
1
Тренди обов'язково прив'язані до конкретних часових проміжків, зазвичай не тривалим. Найчастіше ці періоди є одним або двома порами року, приміром, осінь-зима 2010 - 2011, весна - літо 2010 і т.д. Речі, які є трендами для одного періоду часу, необов'язково будуть називатися так в інші сезони. Трендом можуть називати: - модну тенденцію в цілому-речі, модні в конкретний період часу (наприклад, човники, ботильйони, кольорові лосини і колготки і т.п.) - Моду на стиль певної епохи- поєднання кольорів, популярне серед модних дизайнерів в даному сезоне- модний в даному сезоні орнамент- матеріали, з яких виготовляють одяг, взуття та аксесуари- моделі (форма одягу, її фактура, довжина).
2
Приміром, трендами сезону осінь-зима 2011-2012 є мода, ориентирующаяся на 1940-і і 60-і роки. Дизайнери пропонують носити довге пальто до щиколотки, прості блузки, спідниці та сукні-олівці з натуральних матеріалів, смокінги, парки, довгі светри, широкі брюки, рукава три чверті, міні, речі з трапецієподібним або квадратним силуетом.
3
Кольори, модні в цьому сезоні, повинні бути яскравими, насиченими і соковитими: це поєднання червоного і чорного, помаранчевий, синій, фіолетовий, смарагдовий і т. Д. Речі потрібно комбінувати так, щоб їх кольору утворювали чіткі блоки.
4
Для сезону осінь-зима 2011-2012 характерний такий узор, як горох різного розміру і принти. Речі можуть бути виготовлені зі шкіри, хутра, пофарбованого в яскраві кольори, металізованих тканин.
5
Комплекти одягу повинні бути підібрані за принципом багатошаровості і поєднання різних фактур.
6
Чи варто стежити за модою і носити трендові речі, кожен вирішує самостійно. Проте варто пам'ятати про те, що мода мінлива, і те, що популярно в одному сезоні дуже скоро може відійти на другий план, а міняти або оновлювати свій гардероб з такою періодичністю досить складно. До того ж, останнім часом модні дизайнери найчастіше не обмежуються якимись жорсткими кордонами та правилами, завдяки чому існує дуже багато варіантів комплектів одягу, надівши яку можна виглядати модно і стильно.