Що таке діловодство.

Діловодство - це вид діяльності, пов'язаний з постачанням документального забезпечення та організацією роботи з різними офіційними документами. Документування - це галузь діловодства, метою якого є створення документів.
Інструкція
1
Діяльність, пов'язану з організацією зберігання документів, відносять до архівної справи. Документування своєї роботи підприємець починає з реєстрації підприємства. Діяльність підприємця у сфері управління завжди супроводжується веденням різної документації. Підприємець відповідає за організацію діловодства, також він повинен дотримуватися певних правил і порядку в роботі з документами. Веденням діловодства займаються посадові особи, на них покладена відповідальність за ведення діловодства, облік і зберігання документів.
2
Усі найважливіші управлінські рішення фіксується в документації, яка є взаємозв'язком між підприємствами та органами державного управління з одного боку, і фізичними особами з іншого. За нещодавно прийнятому стандарту ГОСТ Рісо 15489-1--2007 "Управління документами. Загальні вимоги" документом є зафіксована на будь-якому матеріальному носії идентифицируемая інформація, отримана, створена, сохраняемая фізичною особою чи організацією в якості підтвердження різних зобов'язань або ділової деятельності.Делопроізводство відноситься до практичній діяльності осіб, які керують документами і створюють їх в ході діяльності.
3
Документи є дуже важливим фондом і елементом ділової діяльності. При правильній організації системи діловодства за допомогою ведення документації можна здійснювати діяльність підприємства впорядковано, ефективно і подотчетно.Спеціально для організацій, які не можуть дозволити собі повної відмови від звернення паперових документів створено програмні комплекси, що представляють собою систему електронного документообігу та дозволяють використовувати паперові документи при крайній необхідності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XZFv077F748