Як провести

Традиційно широко і весело відзначають Новий рік, а Різдво йде на другий план (на відміну від більшості західних країн). Але навіть якщо не вдаватися в релігійний підтекст, Різдво це те свято, якому можна і потрібно приділити особливу увагу.
Інструкція
1
Нехай Різдво стане по-справжньому сімейним святом. Постарайтеся провести цей день з родиною, приділивши увагу кожному домочадцеві - пограйте всі разом в цікаві ігри і обов'язково поговоріть з дітьми. Нехай чарівництво цього дивного дня проникне у ваші душі, і навіть якщо ви зовсім не хочете піднімати релігійні теми, обговоріть якісь моральні проблеми і питання. Не думайте, що діти ще малі для подібних розмов - вести такого роду бесіди можна навіть з 2-3-льотками, звичайно ж, на зрозумілому малюкам мовою. Також розкажіть дитині, що таке свято Різдва і як його відзначають у різних країнах. Якщо ви не хочете долучати малюка до релігії, подайте інформацію як чарівну казку, в будь-якому випадку зайві знання йому ніколи не завадять.
2
Знайдіть час не тільки для дітей, а й для дорослих членів сім'ї (партнера і родичів). Постарайтеся, щоб чарівництво цього свята не порушували сварки, частіше посміхайтеся один одному і намагайтеся зробити щось приємне. Можна підготувати для всіх невеликі подарунки.
3
Згадайте традиції і запросіть в гості кумів (хресних) або рушайте в гості самі. Традиційно хрещеники носять своїм хрещеним кутю (різдвяну кашу з родзинками), і якщо ви вирішите дотримуватися традицій, буде просто здорово. А якщо ні - замініть кутю фруктами, тортом або якимось святковим блюдом.
4
Якщо дозволяє погода, обов'язково вийдіть на вулицю. Сніжки, санки, лижі або ковзани - вибирайте, що вам і членам вашої родини ближче. Запросіть із собою друзів сім'ї з дітьми - це буде відмінним приводом побачитися і весело провести час. Тільки є одна умова - постарайтеся самі ненадовго повернутися в дитинство. І тоді вам гарантований гарний настрій і відчуття свята.
5
Різдво - це найкращий час для того, щоб робити добро. Що можна зробити в рамках однієї окремо взятої родини? Повісьте з дітьми годівниці для птахів, зберіть іграшки та речі для потребуючих сімей, зробіть подарунки для бабусь і дідусів і обов'язково сходіть до них в гості (якщо не сьогодні, то найближчим часом).
6
Почитайте всією сім'єю казкові різдвяні історії або подивіться добрий фільм. Нехай частина свята пройде не в суєті, а в спокійному времяпрепровождении, дозволяючи вам насолодитися товариством одне одного.
7
Приготуйте справжнє різдвяне частування. Згідно традиції на столі увечері 6 січня мають стояти 12 пісних страв, а вже на наступний день є дозволяється все, в тому числі рибу і м'ясо. Якщо ви не дотримуєтеся традицій, не страшно. Ставте на стіл все, що порадує вас та членів вашої родини. Це можуть бути різні салати, гарячі страви та випічка.