Як зробити круглу сніжинку.

Паперові сніжинки всім знайомі з дитинства. Їх вирізають з серветок і щільного паперу, і кожному майстрові дуже хочеться зробити красивої форми і з витонченим візерунком. Ажурна сніжинка може бути будь-якої форми. Щоб вона вийшла круглої, необхідно акуратно дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
 • - аркуш паперу;
 • - ножиці;
 • - циркуль;
 • - лінійка.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу. Цей лист найчастіше має прямокутну форму, тобто його довжина трохи більше ширини. Квадратні листи трапляються в магазинах рідко, але для отримання круглої форми потрібен саме такий. Зробіть його самі. Зігніть лист, починаючи від одного з кутів і поєднавши коротку і довгу сторону. У вас вийшов трикутник, а внизу - вільна смужка. Загніть її на будь-яку сторону і відріжте. Розправивши лист, ви побачите квадрат.
2
Знову зігніть лист по діагоналі. У вас вийшов прямокутний трикутник. Знайдіть середину гіпотенузи і складіть трикутник навпіл, поєднавши катети. Потім знову складіть фігуру навпіл і знову сумістите катети. У отриманого трикутника дві сторони одна сторона відкрита. Дві інші являють собою лінії згинів, причому одна з них дещо коротший інший. Відзначте розмір короткої сторони на довгій, починаючи від центру сніжинки. Це можна зробити за допомогою циркуля або лінійки, але можна і перегнути трикутник, поєднавши довгий і короткий згини і відзначивши точку. Головне, щоб радіуси окружності були однаковими. Ображати виступаючий зовнішній край.
3
Далі вирізайте сніжинку так, як ви це зазвичай робите. Ріжте вигнутими лініями уздовж згинів, на деякій від них відстані. Чим більше буде завитків, тим красивіше вийде сніжинка. Дорежьте химерну лінію, щоб від центру залишалося кілька сантиметрів. Поверніть заготівлю і проріжте лінію з завитками вздовж іншого згину. Сніжинку поки не розвертайте.
4
Відступивши по згину від нижнього краю приблизно 0,5 см, проріжте отвір. Воно може бути кругле, трикутне, ромбовидное. Все залежить від вашої фантазії. По згину прорежьте ще кілька таких отворів, а потім і по іншому згину теж. У вас повинно вийти щось на зразок оленячих рогів. Розправте і розгладьте сніжинку. Вона вийшла кругла, він з химерними краями.
5
Заготовки можна зробити і за допомогою циркуля. Правда, в цьому випадку доведеться побільше попрацювати ножицями. Накресліть на зворотному боці аркуша коло. Якщо папір тонка, складіть кілька листів разом і виріжте заготовки.
6
Складіть коло навпіл, а потім - ще на 2, 3 або 4 частини. Сніжинку можна вирізати так, як описано в попередньому способі. Але можна ніяких ажурних ліній уздовж згинів не видаляти, а просто по самим лініям зробити отвори. Край ображати зубчиками або хвилястою лінією. Такий спосіб дуже підходить для сніжинок з фольги.
Навіть якщо за вікном так і не випав сніг, напередодні новорічних свят потрібно створити собі зимовий настрій. Для цього достатньо прикрасити квартиру незвичайними витонченими сніжинками, зробленими своїми руками.
Вам знадобиться
 • - папір кольоровий двостороння;
 • - ножиці;
 • - клей олівцем або ПВА;
 • - пір'я білі;
 • - дріт;
 • - гель з блискітками для прикраси листівок;
 • - бісер, прозорі намистини;
 • - серветки.
Інструкція
1
Створіть неповторну сніжинку за допомогою техніки квіллінг. Для цього наріжте (або придбайте готові набори) папір на смужки однакової ширини. Суть техніки зводиться до того, що папір завивається і укладається на ребро, схоплюється в певних місцях клеєм, а зображення складається з завитків, скручених деталей. Почніть з шести однакових укладені з паперу променів, додайте до них скорочення деталі. Використовуйте ножиці для створення завитків. Головне правило - готовий виріб має бути симетричним. Такі сніжинки чудово виглядають на ялинці, на предметах інтер'єру.
2
Сплетіть зі світлої пружною дроту каркас сніжинки . Відріжте три або чотири однакових шматочка, складіть їх, щоб середини лежали в одній точці. Переплетіть в цьому місці дріт, зафіксуйте. У вас вийде шість або вісім променів. Далі за принципом павутини оповте сніжинку, відступивши від центру 0,5-1 см. Створіть складний малюнок за допомогою дроту, намагайтеся, щоб малюнок був однаковий між кожною парою променів. Коли каркас сніжинки готовий, прикріпіть до одного променю нитка, повісьте. Рясно покрийте гелем з блискітками для оформлення листівок (він продається в канцелярських відділах). Коли гель висохне, повторіть операцію стільки разів, щоб у підсумку вся сніжинка була покрита блискітками. При плетінні можна використовувати бісер. Кінці променів прикрасьте прозорими скляними намистинами, закріпіть їх за допомогою клею.
3
Виріжте традиційну сніжинку, але використовуйте не білий папір, а серветку, яка зроблена з пресованої фактурної папери. Підготовлений квадрат складіть по діагоналі, потім ще і ще раз щодо центру. Виріжте хитромудрі візерунки, намагайтеся, щоб сніжинка складалася з тонких фігурних переплетень. Акуратно розправте сніжинку. На кінці серветки приклейте біле пір'я. Використовуйте прозорий клей. Такі сніжинки добре виглядають на вікнах, але для прикраси ялинки вони не підходять - занадто тонкі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=75HezHqyKdI