Як підібрати сорочку до краватки. Як підібрати краватку до сорочки.

По поєднання сорочки, краватки і костюма часто робиться висновок про наявність чи відсутність хорошого смаку у чоловіка, про його вміння подати себе і про його спосіб життя.
Вам знадобиться
  • смак
  • терпіння
  • модні журнали
Інструкція
1
Вибір поєднання сорочки і краватки залежать від стилю і способу життя чоловіка. За класичними правилами краватка повинна бути на тон темніше сорочки, при цьому сорочка повинна бути на тон світліше піджака. Традиційно краватка з малюнком підходить до однотонних сорочок, а однотонні - до сорочок у смужку чи клітинку, при цьому колір краватки повинен збігатися з кольором смужок.
2
Дуже важливо, щоб краватка підходив не тільки до сорочки, а й до костюму в цілому. Так, під класичне поєднання чорного костюма і білої сорочки підійде краватка світлих тонів. Він не буде занадто різко виділятися на колишньому фоні і додасть образу урочистості. Поєднання темного костюма і темної сорочки пожвавить краватку більш світлих і яскравих тонів.
3
Сірий костюм з білою сорочкою добре виглядають з синім краваткою, синій костюм з блакитною або інший світлою сорочкою - з краватками сірих, блакитних, вишневих відтінків. Добре виглядає коричневий костюм з сорочкою і краваткою бежевих і зелених тонів.
4
Під строкатий костюм і смугасту сорочку підійде однотонна краватка. Під світлий літній костюм підійде краватка з легкої шовкової тканини більш яскравих і соковитих кольорів. Під зимовий костюм підійде краватка з щільнішої шовкової тканини, вовни або в'язаний.
5
Дуже цінуються краватки з чистого шовку ручної роботи. Традиційно віддається перевагу італійським майстрам. Краватки з штучних тканин швидко втрачають гідний зовнішній вигляд. Якщо покласти краватку поперек долоні, то широкий кінець повинен звисати в одній площині і не закручуватися, тоді краватка буде лежати рівно і після того як його надінуть і зав'яжуть вузлом.
6
Ширину краватки потрібно підбирати залежно від ширини лацкана піджака. Середня ширина - 8 см. Він буде доречний в будь-якій ситуації. Зараз користуються успіхом краватки з фактурних, блискучих, металізованих тканин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A19ygRdFCU4
Щодня перед тисячами чоловіків постає питання: яку краватку вдягти на роботу, ділову зустріч або бізнес-ланч, так як краватка - невід'ємна частина гардероба ділового чоловіка.

Доречність різних краваток

Традиційно галстук - аксесуар для ділових зустрічей. Але не тільки. Краватка відмінно підійде тим, хто звик виглядати стильно. Потрібно бути гранично уважним при підборі даного аксесуара до сорочки і костюму, щоб не виглядати безглуздо. Краватки розрізняються не тільки за кольором, а ще і за матеріалом, з якого виготовляються, довжині і ширині. Залежно від ситуації прийнято надягати той чи інший краватку. Якщо ви особливо в краватках не розумієтеся, то краще своє знайомство з цим аксесуаром почати з класичних моделей. Слід вибирати однотонні краватки. Якщо дуже хочеться додати в образ різноманітності, то можна вибрати краватки з геометричними візерунками, наприклад, ромбами. Непогано буде виглядати галстук в горох. Різноманітні принти, химерні візерунки, навпаки, можуть засмутити ваш наряд і навіть зіпсувати образ в целом.Всегда добре виглядають зі світлими сорочками галстуки сірого, світло-бузкового, блакитного, а також різні відтінки жовтого кольорів. На противагу загальноприйнятій думці, варто зауважити, що класичний чорний галстук підійде краще для елегантних ділових зустрічей, ніж в якості повсякденного аксесуара. Особливо вдалим стане чорний тонкий краватку, надітий з білою сорочкою на діловий ужін.Цвет краватки залежить від пори року. Традиційно взимку вибирають темні кольори, влітку - світлі відтінки. Вважається, що: - рожевий галстук поєднується з білою або світло-блакитний сорочкою; - червоний галстук підійде до білої, синьої і сірій сорочці; - жовтий галстук вигідно виглядає з сорочкою синього кольору; - зелений галстук гармонійно поєднується тільки з сорочкою білого кольору.

Важливо знати

Помилкою багатьох є думка про те, що сорочка і краватка повинні бути одного кольору. Це абсолютно не так. Однотонна краватка добре поєднується з сорочкою в клітку, якщо колір клітин перегукується з кольором сорочки. Якщо ви все ж зважитеся на краватку з малюнком, то такий аксесуар вимагає тільки однотонною сорочки. Під темну сорочку вибирайте краватку на кілька відтінків світліше. З сорочкою білого кольору носити можна будь галстук, в разі, якщо ви без піджака. При наявності піджака до білої сорочки потрібен краватку в колір костюма.Что стосується розміру краватки, то худорлявим слід вибирати вузькі краватки. Чоловікам, що володіє великою фігурою, переважніше носити широкі галстукі.Немаловажним моментом є і матерія, з якої виготовлений краватку. Зверніть увагу, щоб вона була натуральною, інакше ненатуральний краватку ризикує зіпсувати загальний вигляд. Краще, якщо у вашому гардеробі будуть краватки ручного пошиття. Вони більш елегантні і акуратні.