Як знайти покупця квартири. Як шукати покупців на нерухомість.

Продаж квартири можна порівняти з аукціоном. Чим більше потенційних покупців ви зможете залучити, тим в підсумку вигідніше і швидше продасте. Використовуйте якомога більше способів залучення клієнтів, тоді не доведеться продавати квартиру роками.
Інструкція
1
Дайте оголошення про продаж квартири в засоби масової інформації: в газети, на телебачення, на сайти нерухомості. Подумайте, що можна написати в оголошенні, щоб воно не загубилося серед тисяч таких самих.
2
Оповістіть сусідів і колег про те, що продаєте квартиру. Вони можуть допомогти знайти покупця серед своїх друзів і родичів. Причому абсолютно безкоштовно.
3
Наклейте оголошення на спеціальних дошках, зупинках і стовпах. Їх все ще читають. Майте на увазі, що такі оголошення доведеться часто оновлювати, т.к. їх знищують двірники і пильні бабусі-активістки.
4
Повісьте яскравий плакат про продаж квартири за вікно. Це особливо актуально, якщо квартира знаходиться на високому поверсі. Серед випадкових перехожих може виявитися майбутній клієнт.
5
Напишіть оголошення на задньому склі машини. Оголошення повинно бути коротким і добре видним. Інакше під час їзди його просто не встигнуть прочитати котрі зацікавилися водії.
6
Озвучуйте факт продажу квартири скрізь, де опиняєтеся: у спортивному клубі, на зустрічі однокласників, на ювілеї далекого родича. Не варто починати з цього розмову, краще згадати до слова, як би ненароком.
7
Розкидайте листівки з оголошеннями про продаж квартири по поштових скриньках в будинках вашого району. Залиште такі ж листівки у голів ТСЖ, попросіть їх допомогти. Зазвичай це коштує не дорожче коробки цукерок.
8
Зареєструйтеся в місцевих міських форумах. На них бувають рубрики, присвячені купівлі-продажу нерухомості. Оголосіть на своїх сторінках у соціальних мережах.
9
Зверніться в агентство нерухомості. Не йдіть в перше-ліпше. Добре вивчіть документи, відгуки про цей агентстві, умови роботи. Не всі агентства однаково хороші і безпечні.
10
Зверніться до приватного ріелтору. Серед спільноти приватних ріелторів більше професіоналів своєї справи, ніж в агентствах. Адже ріелтор працює тільки на себе. В його інтересах якомога швидше і дорожче продати вашу квартиру.