Як використовувати землю сільгосппризначення.

Відповідно до Земельного Кодексу РФ землі сільськогосподарського призначення використовуються для ведення особистого (підсобного) господарства, фермерського господарства, тваринництва, городництва, для дачного будівництва і виробництва сільськогосподарської продукції.
Вам знадобиться
  • - свідоцтво про право власності або договір оренди;
  • - вид дозволеного використання, прописаний в правовстановлюючих документах;
  • - план зонування території.
Інструкція
1
Вид дозволеного використання землі окремо зазначений у графі свідоцтва про право власності, договір оренди та інших документах, що підтверджують право на землю. Він також прописаний в правовстановлюючих актах на земельні ділянки.
2
Землі сільськогосподарського призначення в першу чергу використовуйте для обробітку плодових, овочевих, ягідних, баштанних або інших сільськогосподарських культур.
3
Крім того, на всіх видах земель можна робити споруди, це закріплено ст. 263 Містобудівного Кодексу та ст. 40 Земельного Кодексу, тобто можна зводити будівлі і споруди, призначені для виробництва, зберігання і переробки сільгосппродукції. Приміром, на земельних ділянках для садівничих, дачних і городницьких цілях можна зводити житлові будівлі та споруди, а на присадибних ділянках - побутові, виробничі та житлові будівлі.
4
Будівництво будь-якого об'єкта здійснюйте згідно плану зонування території та дотримання встановлених норм і правил. Польові земельні ділянки використовуйте виключно для виробництва сільськогосподарської продукції. Заборона на будівництво на польових землях різних будівель зафіксований в п. 3 ст. 4 ФЗ «Про особисте підсобне господарство».
5
Вивчайте, що при заборонах і обмеженнях у використанні земельних ділянок в документи, які підтверджують ваше право на землю, вносять відповідний запис, наприклад, «без права зведення будівель і споруд».
6
Як орендар землі сільгосппризначення використовуйте її відповідно до цільового призначення та видом дозволеного використання. Ви не має права завдавати шкоди землі як природного об'єкту: забруднювати, захламлівать, отруювати і знищувати землю, сприяти знищенню її родючого шару грунту та інших негативних впливів.
Зверніть увагу
При неналежному використанні землі протягом 3-х років земельну ділянку примусово вилучається у його власника в судовому порядку.