Як зробити резюме на роботу.

Від грамотно складеного резюме залежить не тільки репутація самого працівника, а й можливість його подальшого працевлаштування. Роботодавці звертають увагу на форму складання резюме.
Інструкція
1
Починаючи складати резюме на працівника подумайте, в якій формі вам хотілося б надати інформацію про себе роботодавцю: таблиця або текст. Якщо в організації немає спеціального бланка для здобувача, то резюме складайте в будь-якій зручній для вас формі.
2
Не залежно від того, в якому форматі буде ваше резюме, в ньому обов'язково необхідно вказати свої П.І.Б. та контактні дані, а також посаду, на яку претендуєте.
3
Вкажіть відомості про попередніх роботах, в зворотному порядку (починаючи з останнього місця роботи). Тут вкажіть дату початку роботи і закінчення, назва організації, посада та виконувані обов'язки. Так повторіть з кожним зазначеним місцем роботи. Можете вказати і неофіційну роботу, якщо вона має місце.
4
Напишіть про наявні дипломах, а також сертифікатах, свідоцтвах про проходження різних курсів. Не забудьте вказати періоди навчання та кваліфікації, які ви отримали в результаті.
5
Якщо знаєте іноземні мови, обов'язково повідомте про це у своєму резюме, а також рівень володіння мовою. Як правило, роботодавці зацікавлені в залученні робочої сили, добре володіє іноземними мовами.
6
Важливо назвати свої сильні і слабкі сторони, або принаймні, знати їх, бо на співбесіді люблять задавати подібні каверзні питання. Як правило, людина готова розповісти про себе добре, а ось погано розповісти може не кожен, тому необхідно підготувати це питання. Можна будь мінус перетворити на гідність, пояснивши це роботодавцю.
7
Розкажіть в резюме, якими програмами володієте, яким професійні навички ви отримали за час попередньої роботи, напишіть про своє улюблене заняття у вільний час. Людина, яка захоплений тільки роботою, нецікавий роботодавцю.
8
На розсуд можна описати свої прагнення: кар'єрний ріст, стабільний рівень зарплати.
Зверніть увагу
В графі «Про себе» за бажанням напишіть: комунікабельний (а), виконавчий (а), без шкідливих звичок.
Корисна порада
Складайте резюме обсягом не більше однієї сторінки, інакше читати таку поему ніхто не буде. Шрифт намагайтеся робити середнім, невеликий читається важко. Формат використовуйте один, виділяючи лише заголовки, якщо є. Резюме повинно бути виконано акуратно, поля вирівняні, а орфографічні помилки ісправлени.Пішіте про себе тільки те, що має місце насправді, інакше потім доведеться довго червоніти за вказані неіснуючі навички.