Як змінити тип файлу.

Будь-який файл має своє розширення, яке і визначає його тип. Якщо для певного файлу прописано неправильне розширення, то він просто не відкриється. В цьому випадку потрібно змінити його тип на правильний і призначити відповідну програму для його відкриття.

Вам знадобиться

- Комп'ютер з ОС Windows (XP, Windows 7).

Інструкція
1
Відразу слід зазначити, що мова не йде про пряме зміну типу файлу. Неможливо поміняти, наприклад, текстовий файл на графічний. Мова піде про ту ситуацію, коли об'єкту з яких-небудь причин присвоєно неправильний тип, і вам потрібно, відповідно, змінити його на правильний.
2
На комп'ютерах зі встановленою операційною системою Windows XP поміняти тип файлу можна таким способом. Натисніть правою кнопкою мишки по фрагменту, тип якого ви хочете поміняти. Далі в контекстному меню виберіть команду "Перейменувати". Розширення файлу пишеться в кінці його імені. Саме ім'я можна залишити без зміни. Встановіть розширення об'єкта відповідно до його типу. Наприклад, для відеофайлу необхідно встановити avi. Врахуйте - потрібно встановлювати точне розширення, інакше файл не відкриється.
3
На деяких версіях операційних систем розширення файлу в його імені не пишеться. Щоб це змінити, зробіть так. Натисніть правою кнопкою мишки по будь-якій папці. Потім виберіть "Властивості" і перейдіть у вкладку "Вид". Після цього знайдіть рядок "Приховувати розширення для зареєстрованих файлів" і приберіть прапорець навпроти неї. Тепер дозвіл файлу є в його імені, і ви можете змінювати його тип.
4
Якщо у вас операційна система Windows 7, то за замовчуванням розширення файлу в імені не відображається. Необхідно включити цю опцію. Для цього натисніть "Пуск". Тепер в рядку пошуку наберіть "Параметри папок". У знайдених результатах виберіть цей рядок. Далі виконайте ті ж дії, що і у випадку з Windows ХР, тобто приберіть прапорець у відповідному рядку.
5
Тепер, коли ви оберете функцію "Перейменувати", ви побачите, що ім'я файлу буде виділено, далі після виділеного фрагмента вже йде його розширення. Ось саме його і потрібно змінювати. Тепер відкривати файли можна за допомогою відповідних програм.