Як почати таксувати.

Зараз послуги таксі надають як великі організації, так і індивідуальні підприємці. Тому ви можете піти під крило вже сформованої компанії або ж зареєструватися індивідуальним підприємцем і таксувати самим.
Вам знадобиться
  • - реєстрація індивідуального підприємця;
  • - постановка на облік у податковій службі та соціальних фондах;
  • - ліцензія;
  • - медогляд;
  • -техосмотр;
  • - автомобіль;
  • -таксометр;
  • -сігнальний ліхтар
Інструкція
1
Для того щоб займатися своїм бізнесом, зареєструйтесь як індивідуальний підприємець або юридична особа. Якщо ви збираєтеся залучати співробітників, оформіть юридична особа, якщо таксувати самі - ІП. Індивідуальні підприємці платять менше податків, та й облік у них простіше.
2
Після реєстрації йдіть до місцевої податкової інспекції вашого району, щоб стати на облік і дізнатися порядок оплати податків. Зазвичай індивідуальні підприємці сплачують єдиний податок, тобто фіксовану суму грошей. Крім того, індивідуальні підприємці зобов'язані сплачувати внески до Пенсійного фонду та Фонду соціального захисту населення. Для розрахунку з юридичними особами та фондами за безготівковим розрахунком відкрийте рахунок у банку.
3
Для роботи в якості таксі обладнайте машину лічильником (таксометром), сигнальним жовтим ліхтарем і обзаведіться контрастними кольорографічними схемами (шашечками). Пройдіть медогляд і отримаєте відповідну довідку про можливість працювати таксистом. Якщо ви збираєтеся працювати в парі з іншими таксистами і диспетчером, укладіть договір про оренду радіостанції і радіо підтримці.
4
Згідно з останніми змінами в російському законодавстві з 1 вересня 2011 року для надання послуг таксі потрібно отримати спеціальний дозвіл на цей вид діяльності (ліцензію). За ліцензією звертайтеся до уповноваженого органу виконавчої влади суб'єкта Російської Федерації. У кожному регіоні він свій.
5
Для видачі ліцензії (дозволу на надання послуг таксі) напишіть заяву і надайте пакет документів. В залежності від регіону список необхідних документів може варіюватися, але, як правило, потрібно буде пред'явити паспорт, копію свідоцтва про реєстрацію технічного засобу та виписки з ЕГРЮЛ або ЕГРІП (Єдиного реєстру юридичних осіб, індивідуальних підприємців). Не забудьте також кожні 6 місяців робити техогляд автомобіля.
Якщо вам цікава робота в засобах масової інформації, то ви можете влаштуватися не тільки в газету або на телебачення, але і на радіо. Для цього навіть не завжди необхідно спеціальну освіту.
Інструкція
1
Оберіть професію і посаду, яку ви хотіли б займати на радіо. Спектр роботи досить широкий - ви можете стати радіоведучим, режисером, випусковим редактором, кореспондентом, звукорежисером.
2
Отримайте спеціальну освіту для роботи на радіо. Його необхідність залежить від обраної посади. Наприклад, і ведучий, і журналіст можуть мати освіту в галузі, пов'язаної не тільки з радіо. Для посади же звукорежисера необхідні спеціальні навички. Якщо у вас вже є вища освіта, ви можете просто пройти прискорені курси. Їх вартість залежить від конкретної школи і міста, де ви живете. В середньому для Москви ціна подібного навчання складає 15 тисяч рублів за повний курс з дванадцяти занять. Якщо ви плануєте виходити в ефір, попрацюйте над своїм голосом і манерою мови. При наявності мовних дефектів зверніться до логопеда. А для розвитку красномовства вам підійдуть курси ораторської майстерності.
3
Отримайте досвід у журналістиці. Бажано, щоб це було радіо, але може підійти і друкована преса, наприклад, для посади автора текстів. Досвід можна отримати під час практики у вузах, а також самостійно, беручи участь в некомерційних проектах в якості волонтера. Зверніться на різні місцеві радіостанції, можливо, у них знайдеться для вас підробіток.
4
Поліпшивши своє резюме з допомогою досвіду, займіться пошуком повноцінно оплачуваної роботи на радіо. Вакансії можуть бути розміщені на сайтах радіостанцій, на спеціальних порталах для пошуку роботи. Також має сенс звернутися в кадрове агентство. Будьте готові до високої конкуренції, особливо за посаду ведучого. На співбесіді постарайтеся продемонструвати не тільки професійні навички, а й ваше відміну від інших кандидатів. У людини з яскравою індивідуальністю є шанси бути поміченим і швидше вийти в радіоефір.