Як визначити системні вимоги.

До кожної програмі і відеогрі виробник встановлює системні вимоги. Це та мінімальна конфігурація комп'ютера, яка потрібна для запуску тієї або і ной програми. Якщо ваша система не відповідає мінімальній конфігурації IT-продукту, то він просто не буде працювати.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно дізнатися, які саме вимоги до характеристики комп'ютера виставляє виробник програми. Системні вимоги зазначаються на зворотному боці упаковки до диску з програмою.
2
Якщо ви придбали електронну версію програми, то ви повинні були подивитися системні вимоги на сайті, з якого ви скачували продукт. Але якщо ви вже скачали його, то в папці з ним обов'язково повинен бути документ, в якому описана програма і мінімальні системні вимоги. Як правило, це чотири основних речі: швидкість роботи процесора (для деяких ігор потрібно мати мінімум двоядерний процесор), кількість оперативної пам'яті, вимоги до відеокарти (хоча вони важливі, в основному, для відеоігор) і операційні системи, які підтримуються даною програмою. Якщо серед їхнього списку немає вашої ОС, то цілком ймовірно, що програма може не запуститься. Іноді також пишеться, скільки вільного місця на жорсткому диску потрібно для установки продукту.
3
У випадку якщо ви взяли диск з програмою, наприклад, у друзів, але упаковки до нього немає, то ви можете пошукати системні вимоги до продукту, відкривши сам диск. Як правило, це текстовий файл, набагато рідше PDF.
4
Тепер потрібно звірити конфігурацію вашого комп'ютера з системними вимогами. Для цього натисніть «Пуск», далі - «Всі програми". Після цього пройдіть в «Стандартні». У стандартних програмах виберіть «Командний рядок». У ній введіть команду dxdiag і натисніть клавішу Enter. Зачекайте кілька секунд, поки не завершиться аналіз системи. Після цього запуститься засіб діагностики DirectX. У першому ж вікні буде інформація про ваше процесорі, кількості оперативної пам'яті і операційній системі, яка встановлена на вашому комп'ютері. Дізнатися детальну інформацію про відеокарту можна, перейшовши в розділ «Екран».