Як звільнити системну пам'ять.

Однією з головних характеристик комп'ютера є його оперативна пам'ять. Чим її більше, тим більше програм можна запускати одночасно. Також оперативна пам'ять відіграє дуже важливу роль для відеоігор і загальної швидкості роботи ПК. Якщо її недостатньо, то гри якщо і будуть завантажуватися, будуть сильно гальмувати. Але справа в тому, що значну частину системної пам'яті можна звільнити, тим самим прискоривши роботу комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма TuneUp Utilities.
Інструкція
1
Як тільки ви включаєте комп'ютер, в оперативну пам'ять завантажуються системні процеси, які потрібні для роботи операційної системи. Також відразу після запуску програми вона вантажиться в оперативну пам'ять. Але справа в тому, що разом з включенням комп'ютера автоматично можуть завантажуватися програми, про які користувач навіть і не знає (програми моніторингу ПК та ін.). А між тим вони працюють і можуть займати чималу частину оперативної пам'яті комп'ютера. Відключивши їх, можна звільнити системну пам'ять.
2
Для подальших дій вам потрібна програма TuneUp Utilities. Скачайте її з інтернету і встановіть. Запустіть додаток. Чекайте завершення процесу сканування комп'ютера. Після цього ви потрапите в основне меню програми.
3
У головному меню пройдіть на вкладку «Оптимізація системи», після чого виберіть функцію «Відключити автозапуск програм». У наступному вікні відзначте пункт «Включити рейтинг програм». З'явиться вікно зі списком програм, які запускаються разом з включенням ПК. Самий нижній розділ називається «Необхідні програми автозавантаження». Програми з цього розділу чіпати не потрібно, так як вони забезпечують стабільність і безпеку комп'ютера.
4
Вам потрібен верхній розділ. Біля кожної програми зображені зірочки (критерій корисності). Чим більше їх, тим вона більш затребувана. Максимально можливе число зірок - п'ять. Програми, яким присвоєно менше трьох зірок, можна відключити. Для цього просто перетягніть повзунок біля неї в значення «Автозапуск вимкнений». Далі закрийте усі вікна TuneUp.
5
Після завершення всіх дій перезавантажте комп'ютер. Після цього системна пам'ять буде звільнена. При необхідності повернути програму в автозапуск можна точно таким же шляхом, просто пересунувши повзунок в положення «Автозавантаження включена».