Як робити місячну ходу Майкла Джексона. Як малювати Майкла Джексона.

Місячна хода - це своєрідна «візитна картка» Майкла Джексона. Вона відома всьому світу, і навіть багато з тих, хто не є шанувальником Майкла Джексона, хочуть навчитися її виконувати.
Інструкція
1
Подивіться ті моменти кліпів і відео з концертів Майкла Джексона, де він виконує місячну ходу. Цим рухом супроводжувалося виконання пісень «Billie Jean» і «Smooth criminal». Уважно розгляньте всі рухи співака, щоб потім повторити їх.
2
Знайдіть відповідні черевики - з рівною гладкою підошвою і без каблука. У тому випадку, якщо подібних черевиків у вас немає, їх можна замінити товстими вовняними шкарпетками.
3
Знайдіть кімнату для тренувань з відповідним покриттям підлоги. Оскільки шорсткі, прогумовані, недостатньо гладкі підлоги будуть заважати виконанню місячної ходи, рекомендується тренуватися на гладкому, рівному ламинате або паркеті.
4
Поставте велике дзеркало так, щоб ви могли бачити в ньому всі свої рухи. Встаньте прямо, розправте плечі. Праву ногу поставте перед лівої так, щоб п'ята правої ноги перебувала на одному рівні з носком лівої. Потім зігніть ліву ногу в коліні і встаньте на носок.
5
Спираючись на носок лівої ноги, почніть повільно ковзати правою ногою назад, одночасно згинаючи її в коліні. У той же час опускайте ліву ногу вниз до тих пір, поки п'ята не торкнеться підлоги. Таким чином, права і ліва нога поміняються місцями. Тепер ви спираєтесь на носок правої ноги.
6
Повільно повторіть рух, помінявши позицію ніг. Зверніть увагу: ступні повинні тільки підніматися, але не відриватися від підлоги. Рухайтеся плавно. Вчіться виконувати місячну ходу до тих пір, поки не почнете рухатися впевнено. Потім спробуйте виконати місячну ходу під пісні Майкла Джексона з тією ж швидкістю, як це робив співак під час виконання своїх пісень. Повторюйте за ним всі рухи, не забуваючи дивитися в дзеркало і виправляти свої недоліки.
7
Навчившись виконувати місячну ходу, регулярно тренуйтеся, щоб відточити руху і довести їх до досконалості.
Місячна доріжка - це те, що було відмінною рисою короля поп-музики Майкла Джексона. Саме він розвинув місячну ходу і виніс її в маси. Адже до цього вона теж була відома, але не настільки. Слідом за поп-королем її почали танцювати всі - від малого до великого. Тим більше, що техніка її виконання не так вже й складна.
Інструкція
1
Щоб навчитися ходити по місячній доріжці, надягніть туфлі з гладкою підошвою. Вони повинні бути без каблука. Інакше елементи ковзання у вас по початку просто не вийдуть. Якщо хочете, надягніть не черевики, а в'язані шкарпетки. Для кращого ковзання правильно вибирайте і покриття підлоги. Ніяких шорстких і ребристих поверхонь. Тільки ламінат або лінолеум. Звичайно ж, і одяг має бути дуже зручною. Для більш ефективного виконання вправ вона не повинна сковувати рухи.
2
Краще всього, якщо ви будете тренуватися біля великого дзеркала. Так ви зможете побачити всі свої недоліки. Та й до того ж, погляд з боку на себе допомагає краще відточувати руху та інші нюанси танцю. Початкове положення - підняти ліву ногу, встати на носок, злегка зігнувши ногу в коліні.
3
Відстань між правою і лівою ногою має становити 20 см. Права нога трохи попереду. Носок лівої ноги поставте на рівні п'яти правої. Починайте ковзання. Робити це слід правою ногою назад, при цьому піднімайте її в п'яті. Ліва ж повинна плавно встати на ступню. В результаті таких дій ноги міняються місцями. Одна зміна - один місячний крок.
4
Щоб заняття проходили більш продуктивно, включіть музику. Так простіше буде відпрацювати руху разом з супроводом. Щоб перевести місячну ходу в місячну доріжку , вчіться пересуватися таким чином на тривалий відстань. Окремим бонусом вам буде, якщо ви навчитеся ходити місячною ходою по круговій місячній доріжці.
Корисна порада
Місячна хода - дуже красивий і ефектний танець. Навчитися техніці його виконання нескладно. Набагато важче домогтися плавності і тягучості рухів. Все має бути дуже м'яко і переходити з руху в рух природно.