Як завести гаманець веб мані.

Разом з популяризацією інтернету, в повсякденне життя ввійшло поняття «електронний гаманець». Це зручний сервіс, що дозволяє миттєво отримувати і відсилати грошові перекази, розплачуватися за товари та оплачувати послуги через інтернет. У кожній системі обмін здійснюється своїми електронними грошима, але вони можуть конвертуватися у валюту інших платіжних систем, а також у звичайні рублі, долари і євро. Сервіс WebManey відноситься до одних з найпопулярніших.
Інструкція
1
Щоб завести електронний гаманець ВебМани вам необхідно скачати в інтернеті безкоштовну програму установки WM Keeper і встановити її на свій персональний комп'ютер. Установка не зажадає від вас ніяких спеціальних знань і відбувається у звичайному режимі, також, як і установка будь-який інший програми. Від вас буде потрібно тільки підтвердити або вказати нове місце для розміщення файлів програми.
2
Запустіть програму WM Keeper. Далі приступайте до реєстрації. Від вас буде потрібно вказати директорію на жорсткому диску, в якій зберігатимуться секретні файли з ключами від ваших електронних гаманців. Підтвердіть вибір натисканням кнопки «Створити».
3
На завершення реєстрації ви отримаєте WM-ідентифікатор, який буде необхідний для того, щоб увійти в платіжну систему. Пароль, вказаний вами, і ідентифікатор краще запишіть і зберігайте в окремому місці. На всякий випадок зробіть копію файлу-ключа і також збережіть її окремо. Система автоматично створить зазначені вами типи гаманців - рублевий і валютні.
4
Зайдіть в програму WM Keeper Classic, в віконці введіть WM-ідентифікатор і пароль. Якщо при установці ви для безпеки вказали підтвердження через смс-повідомлення, то спочатку вам треба буде дочекатися його отримання на свій мобільний телефон, вказаний при реєстрації, і ввести код підтвердження в спеціальне поле. Після цього у вікні вам треба буде ввести WM-ідентифікатор і пароль.
5
Після з'єднання з сервером, ви можете користуватися своїм гаманцем - поповнювати його, знімати з нього кошти, конвертувати у валюту інших гаманців. Електронні гроші ви також можете виводити на свої банківські картки та рахунки. Для цього вам необхідно буде відіслати Центр атестації відскановані копії своїх документів - паспорта та свідоцтва про одержання ІПН та отримати формальний атестат, який дозволяє вам прив'язати свої електронні гроші до реальних.