Як зав'язати вузол однією рукою.

Зав'язування вузла однією рукою - чудове і ефектний прийом, який можна продемонструвати на вечірці або в невеликій дружній компанії. Цей трюк вимагає спритності рук і точності рухів.
Інструкція
1
Виберіть мотузку. Далеко не на будь-який з них можна зав'язати вузол однією рукою, тому важливо не помилитися у виборі. Мотузка обов'язково повинна бути довгою, не менше 50 см. Краще зав'язувати вузол на капронової мотузці, оскільки вона швидко і легко змінює форму. Тренуйтеся на одному і тому ж шматку, щоб у присутності глядачів трюк вийшов добре.
2
Розімніть пальці рук, зробіть кілька легких вправ. Наприклад, стискати і розтискати кулаки, робіть кругові рухи кистями рук і пр. Саме від спритності рухів рук залежить успіх трюку.
3
Візьміть мотузку і складіть її вдвічі. Обидва кінці тримаєте в одній руці. Зверніть увагу на те, що кінці повинні розташовуватися особливим чином: один - між вказівним і великим пальцями, а другий - між вказівним і середнім. Кінці мотузки при цьому повинні стикатися, утворюючи хрест. Кінець, який затиснутий між вказівним і великим пальцями, виявиться перед іншим кінцем, перекриваючи його.
4
Злегка підкиньте мотузку, щоб її середня частина піднялася вгору. Потім швидко киньте вказівним і великим пальцями перший кінець мотузки в петлю. Другий кінець повинен залишитися у вас в руці. Якщо все зробили правильно і досить швидко, на вільно що висить кінці мотузки з'явиться вузол. Якщо трюк не вдався з першого разу, не зневіряйтеся, просто спробуйте знову.
5
Повторюйте трюк доти, поки не почне виходити дійсно добре. Щоб навчитися ефектно і красиво зав'язувати вузол однією рукою, доведеться багато тренуватися. Регулярно відпрацьовуйте трюк будинки, розвиваючи спритність рук і відточуючи руху, і в результаті навчитеся виконувати його бездоганно.