Як вибирати чоловічі костюми.

Костюм, який сидить на хазяїні як влитий, зшитий з вишуканих тканин по самим модним тенденціям - прикраса справжнього чоловіка. Правильно підібраний костюм не тільки буде комфортним, але і допоможе його власникові проявити свою індивідуальність, проявити свій смак.
Інструкція
1
Найперше правило, з якого треба виходити при покупці костюма - він повинен сидіти по фігурі. Приміряти костюм треба починаючи з піджака. В плечах і спині піджак не повинен сковувати ваші рухи, комір м'яко облягати шию. Іноді буває, що піджак добре сів у плечах, але на животі неможливо застібається. Не думайте, що вам відразу треба шукати костюми більшого розміру. Просто померяйте кілька піджаків у своєму розмір. Так ви зможете знайти піджак впору. Якщо ж ви навпаки вважаєте, що піджак занадто вільний у талії, завжди є можливість піти в ательє і підігнати його на себе.
2
Піджак і сорочка не повинні конфліктувати один з одним. Довжина рукава повинна вам підходити. Манжети сорочки не повинні кидатися в очі, але повинні бути довше манжет піджака сантиметра на півтора. Оскільки сорочку видно не тільки на манжетах, але і в проміжку між верхом піджака і коміром сорочки. Тому не варто скупитися на сорочку. Купувати її потрібно разом з піджаком.
3
Вибір брюк теж починається з примірки. Класичні брюки зазвичай заужать донизу. Якщо вони виявляються довгими, то їх підшивають з невеликим нахилом з розрахунком в 2 см на каблук.
4
Ваш костюм не буде повним, якщо ви не підберете до нього «правильні» черевики. На черевики звертають увагу відразу. Вони багато чого можуть розповісти про свого господаря. Не варто скупитися на черевиках. Вони будуть гідним капіталовкладенням для вас.
5
Вартість костюма не завжди залежить від якості. Навіть найякісніший костюм, який не буде на вас сидіти виглядатиме гірше, ніж більш бюджетний варіант. Іноді, якщо пошукати гарненько, можна знайти відмінний варіант за розумною ціною.
Традиційна чоловіча двійка ніколи не виходить з моди. Незалежно від віку і роду занять представника сильної статі, чоловічий костюм для щоденної носки буде актуальний.
Якщо непередбачувана доля не піднесла вас до рівня Президента, міністра або голови правління банку, а характер роботи не передбачає постійного спілкування з іноземними інвесторами, чоловічий щоденний костюм не обов'язково купувати в елітних салонах. Правила етикету вимагають щоденної зміни робочого костюма, тобто п'яти костюмів для щоденної носки в вашій шафі, але на практиці російські люди не схильні слідувати таким традиціям. По-перше, це обходиться дорогувато, а по-друге, деякі хлопці і раніше воліють демократичний джинсовий стиль і трикотаж.

Поради професіоналів

Загальні правила вибору чоловічого костюма для щоденної носки тривіальні. Костюми занадто світлих тонів або їх антипод - чорний костюм - це варіанти, несучі традиційний сенс, найчастіше, урочистий. Щоденний костюм краще підбирати нейтральних відтінків, більш світлий і легкий відмінно підійде для літа, а темніший - сірих, синіх, коричневих відтінків, ви можете придбати для холодного сезону. Костюми сірих відтінків (саме сірих, а не сталевих) модельєри називають довгожителями. Вони менш мазкі, прекрасно «тримають форму», приховують недоліки фігури і ходи. Крім усього іншого, при досить хорошій якості тканини, вони ще й не вигорают.Стілісти стверджують, що темні тони переважно купувати дорослим чоловікам. Однак вибір залишається лише за вами. Але що категорично неприпустимо, так це фактура тканини з яскраво вираженим малюнком. Такий імідж допустимо, якщо ваша професія - рекламний агент або ви - зірка шоу-бізнесу, але в такому випадку, це буде вже не щоденний костюм, а робоча форма. І вже зовсім неприйнятні тканини з блискітками, ниткою люрексу або стразами. Ще одна вимога - костюм для щоденної носки повинен бути трохи вільним. Навряд-чи вам доведеться наздоганяти в ньому переповнений трамвай, але протягом робочого дня навіть офісному працівнику доводиться здійснювати різні дії. Костюм для повсякденного носіння не повинен обмежувати рухів.

Чоловічі аспекти вибору повсякденного костюма

Головна вимога повсякденного одягу - зручність. Чоловіки обожнюють кишені. Портмоне, мобільні телефони та носові хустки, сигарети, портсигари, окуляри, кишеньковий годинник, ключі від будинку, машини або офісу - це тільки малий перелік потрібних дрібниць, які вони щодня носять з собою, воліючи тримати руки вільними. Отже, кишень повинно, крім того, вони повинні бути глибокі й зручно розташовані. Ще один важливий для чоловіків фактор - маркость тканини. Вкрай важливо, щоб випадково забруднив тканину легким рухом руки тут же придбала первозданний вигляд. Костюм для повсякденного носіння, звичайно, не гоголівська шинель, але і не дрібниця. Часто перша думка про чоловіка складається саме по одягу та вмінню носити її, і якщо все буде на вищому рівні, вас може очікувати романтичне знайомство або схвалення шефа.