Як змінити вид завершення роботи. Як налаштувати відключення компьютора.

Завершення роботи комп'ютера в операційній системі Windows відбувається при натисканні кнопки виключення через меню «Пуск». Однак вид завершення роботи можна також налаштувати в параметрах електроживлення.
Інструкція
1
Перебуваючи на робочому столі вашої операційної системи, натисніть правою кнопкою миші на області, вільної від ярликів і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості».
2
У вікні налаштувань робочого столу перейдіть на третю вкладку налаштувань заставки екрану. Знайдіть кнопку налаштування додаткових параметрів електроживлення. Після цього у вас має з'явитися нове вікно налаштування конфігурації. Перейдіть в ньому на вкладку «Додатково».
3
Внизу ви побачите перелік можливих дій, для яких у випадаючому меню можна налаштувати виключення комп'ютера, виберіть одне або декілька відповідних вам і налаштуйте завершення роботи на свій розсуд. Якщо у вас ноутбук, ви можете також вибрати завершення роботи комп'ютера при закритті його кришки, крім того, що у вас є ще варіант вимкнення при натисканні кнопки запуску і сплячого режиму. Якщо у вас звичайний комп'ютер, то тільки при натисканні кнопки включення на системному блоці або кнопки переходу в сплячий режим на клавіатурі.
4
Застосуйте і збережіть зміни. Зверніть увагу, що у вас як і раніше буде з'являтися невелике вікно вибору дій, як і при виключенні за допомогою меню «Пуск», однак цей спосіб набагато зручніше старого.
5
Налаштуйте завершення роботи комп'ютера за розкладом. Для цього скачайте і встановіть програму, яка має таку функцію. Це можуть бути різні будильники, органайзери та інше, наприклад, плеєр AIMP. Встановіть його на ваш комп'ютер, запустіть і уважно вивчіть інтерфейс, знайдіть в ньому кнопку виключення комп'ютера. У вас з'явиться вікно налаштувань, де ви можете вибрати завершення роботи через певний інтервал часу, після закінчення плейлиста та інше; також ви можете вказати точний час виключення комп'ютера.
Корисна порада
Вимкніть сплячий режим в налаштуваннях електроживлення.
Натискання тієї чи іншої кнопки на комп'ютері призводить до якогось певного дії. Іноді деякі клавіші системного призначення зручні, а часом не зовсім, так як можуть бути зачеплені в процесі експлуатації. У відповідь запуститься та чи інша функція. Кнопки завершення роботи не виняток.
Інструкція
1
Якщо у вас на комп'ютері встановлена операційна система Windows XP, то на вільному від ярликів місці відкрийте контекстне меню і виберіть властивості. У який з'явився невеликому вікні з декількома вкладками перейдіть на ту, яка відповідає за заставку екрана.
2
Натисніть на кнопку налаштування електроживлення комп'ютера. Виставте зручні для вас параметри, найкраще при цьому деактивуйте відключення дисків. Перейдіть на іншу вкладку, яка називається «Додатково». Внизу у вас буде перелік можливих дій - закриття кришки ноутбука, натискання кнопки включення живлення комп'ютера, натискання кнопки переходу системи в сплячий режим.
3
Оберіть для кожного з можливих дій потрібний сценарій, при цьому скасувавши завершення роботи . Також для них доступний скидання будь функціональності при натисканні, для цього просто виберіть пункт «Дія не потрібно». Застосуйте і збережіть пророблені зміни.
4
Якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows Vista або Seven, запустіть панель управління за допомогою меню «Пуск». Відкрийте настройки електроживлення в самому кінці списку. Аналогічним чином скасуйте завершення роботи комп'ютера і, якщо потрібно, перехід в сплячий режим і дії при закритті кришки. Застосуйте і збережіть зміни.
5
Для того щоб скасувати автоматичне виключення комп'ютера, перевірте в працюючих програмах, відзначений Чи прапорцем пункт завершення роботи операційної системи після закінчення процесу. Це можуть бути різні програвачі, записувачі дисків, архіватори і так далі, в основному програми, здатні працювати у фоновому режимі.
6
Однак пам'ятайте, що жодна програма не встановлює таймер завершення роботи самостійно. Також система може примусово завершити роботу комп'ютера при інсталяції оновлень, для того, щоб не втратити дані, відключіть автоматичний режим їх завантаження та установки.
Зверніть увагу
Будьте уважні, змінюючи призначення кнопок.