Як використовувати vst плагіни.

VST плагіни є розширеннями, за допомогою яких можна збільшити функціонал використовуваних мультимедійних редакторів. Вони можуть грати роль віртуального інструменту або надавати додаткові ефекти для роботи зі звуком.
Інструкція
1
Для того щоб почати користуватися VST плагінами, необхідно встановити їх у систему. За типом установки їх можна розділити на два види: мають власний інсталятор і не мають його. У першому випадку установка нічим не відрізнятиметься від аналогічної процедури з будь-яким іншим програмним забезпеченням. Двічі клікніть по інсталяційного файлу, вкажіть папку для установки, натисніть кнопку для продовження і дочекайтеся закінчення процесу.
2
У другому випадку VST файл буде являти собою файл з розширенням .dll, тобто динамічно підключається бібліотеку. Для установки скопіюйте цей файл в спеціально призначену папку. За умовчанням вона визначається як C: \ Program Files \ VstPlugins. Якщо такий папки в системі немає, створіть її.
3
Також ви можете змінити задаваемую за замовчуванням для VST плагінів папку. Запустіть редактор реєстру, для цього виберіть "Пуск" -> "Виконати", введіть regedit і натисніть кнопку ОК. Знайдіть гілку HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ VST \ VSTPluginsPath і вкажіть бажаний каталог для VST плагінів.
4
Після установки підключіть їх до тій програмі, в якій ви будете їх використовувати. Це можуть бути різні аудіо і відео редактори, програми для створення музики. У налаштуваннях програми вам буде потрібно вказати папку, в яку встановлені плагіни. Наприклад, у програмі Fruity Loops Studio виберіть Channels -> Add one -> More і натисніть кнопку Refresh \ Fast Scan.
5
Деякі з VST плагінів мають можливість самостійної роботи, вони називаються stand alone. Запустіть встановлений плагін як програму і працюйте з ним.
6
Також ви можете скористатися невеликою утилітою, яка гратиме роль хоста. При її запуску відкриється список з встановленими плагінами, з якого виберіть бажаний, після чого приступайте до роботи з ним. Прикладами подібних утиліт є Xlutop Chainer, VST-Host, Steinberg V-Stack тощо.
Якщо ви коли-небудь стикалися з Photoshop (програмою для редагування піксельної графіки), напевно помічали яка кількість плагінів (фільтрів) використовує даний редактор. Насправді, щоб в них розібратися, досить переглянути на прикладах сферу їх використання.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Все фільтри або плагіни знаходяться в папці з встановленою програмою. Список фільтрів можна переглянути за допомогою спеціального розділу меню «Фільтри». Для цього необхідно запустити програму і перейти до верхнього меню «Фільтри». Подивіться розділи цього меню - список досить значний, але його можна істотно розширити, додавши файли плагінів.
2
Для перевірки роботи плагінів, нещодавно встановлених, а також стандартних, необхідно відкрити будь-який графічний файл, наприклад, свою фотографію. Потім виберіть фільтр з однойменного меню, перед цим визначивши тип операцій, які ви хочете зробити. Для своєї фотокартки можна спробувати підвищити різкість. Виберіть групу «Різкість» і в списку натисніть на будь-який пункт.
3
У відкритому каталозі пограйте з настройками, переглядаючи результат на невеликому екрані попереднього перегляду. Для збереження результату зміни текстури картинки натисніть кнопку «ОК», вікно автоматично закриється і результат ваших дій відобразиться на фотографії.
4
У блоці «Різкість» є кілька різновидів, сама використовувана настройка - Unsharp Mask, яка дозволяє досить швидко збільшити чіткість зображення. Спробуйте цей ефект і натисніть кнопку «ОК». Якщо результат вам не сподобався і ви хочете повернути все як було, натисніть клавіші Ctrl + Z або натисніть верхнє меню «Редагування» і виберіть пункт «Крок назад».
5
Варто відзначити, що на одну фотографію можливо накласти поспіль нескінченну кількість фільтрів, тому пробуйте і не бійтеся експериментувати. У налаштуваннях фільтра найчастіше буває кілька повзунків, кожен з яких відповідає за виконання своїх функцій.
6
Для збереження фотографій натисніть сполучення клавіш Ctrl + S. У вікні, введіть назву файлу, виберіть тип об'єкту, що зберігається (для подальшого редагування рекомендується використовувати psd) та натисніть кнопку «Зберегти» або клавішу Enter.