Як нанести тінь на малюнок.

Іноді при обробці цифрових зображень виникає необхідність зробити їх більш реалістичними. Часто цього можна досягти, просто змінивши світлозвукові тіньової баланс композиції. В сучасних графічних редакторах нанести тінь на малюнок можна різними способами.
Вам знадобиться
  • - редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте малюнок у Adobe Photoshop. Натисніть Ctrl + O. Перейдіть в директорію з файлом малюнка, виділіть його і натисніть кнопку «Відкрити».
2
Створіть новий шар з вмістом, дублюючим зображення фонового шару. В меню виберіть пункти Layer і "Duplicate Layer ...". У діалозі в поле As введіть, якщо бажаєте, ім'я нового шару і натисніть OK.
3
Відредагуйте зображення в шарі-дублікаті, видаливши з нього фон і фрагменти, що представляють об'єкти, для яких не потрібно створювати тінь. Використовуйте інструмент Eraser Tool або створіть області виділення за допомогою відповідних інструментів і виберіть в меню Edit пункт Clear.
4
Нанесіть тінь на малюнок, створюючи її пензлем. Активуйте інструмент Brush Tool. Виберіть ширину кисті, скориставшись списком, що випадає Brush на верхній панелі. Встановіть значення напівпрозорості кисті рівним 20-30% .Создайте новий шар, натиснувши Ctrl + Shift + N або вибравши в меню пункти Layer, New, Layer. Помістіть створений шар між двома вже наявними шарами. Використовуючи кисть, сформуйте зображення тіні в поточному шарі.
5
Додайте тіні об'єктів на малюнку шляхом спотворення і затемнення їх дубльованих зображень. Створіть копію верхнього шару. Помістіть новий шар між тими, які були до цього. Видаліть з поточного шару зображення всіх об'єктів, для яких не треба створювати тіні (можна видалити всі об'єкти, крім одного, якщо тіні будуть створюватися для кожного об'єкта послідовно) .Проізведіте деформацію зображень поточного шару. Виділіть один або кілька фрагментів зображення. Якщо необхідно деформувати все вміст, не виділяйте нічого. Виберіть в меню пункти Edit, Transform, Distort. Мишею перемістіть краю отобразившейся рамки до отримання прийнятних «заготовок» тіней. Виберіть на панелі який або інструмент. Натисніть Apply у вікні сообщенія.Затемніте зображення поточного шару. Натисніть Ctrl + U або в меню виберіть пункти Image, Adjustments, "Hue/Saturation ...". У діалозі перемістіть повзунок Lightness в крайнє ліве положення і натисніть OK.Ізменіте прозорість і розмитість створених тіней. На панелі Layers встановіть значення параметрів Fill і Opacity. Потім виберіть у меню пункти Filter, Blur, "Gaussian Blur ...". У діалозі виберіть радіус розмивання. Натисніть OK.
6
Створіть тінь на малюнку шляхом зміни стилю шару. При поточному верхньому шарі в меню виберіть пункти Layer, Layer Style, "Blending Options ...". У списку Styles з'явився діалогу виділіть елемент Drop Shadow і встановіть на ньому прапорець. В групі елементів управління Structure справа виберіть кут відкидання, довжину і розмір тіні, ввівши значення в поле Angle, Distance і Size. Встановіть параметр Opacity для визначення рівня прозорості тіні. Виберіть її колір, якшо по прямокутнику поряд із списком Blend Mode. Натисніть кнопку OK.