Як визначити справжність Нокії. Як перевірити подленно телефону n8 нокия.

Справжність є своєрідним показником якості, особливо коли справа стосується телефонів. Продукти компанії Nokia підробляються досить часто, що пов'язано з великою популярністю компанії. Купівля підробки - марна трата часу і грошей. Набагато краще придбати завідомо справжній телефон, який прослужить довгий час і буде стабільно функціонувати.
Інструкція
1
У режимі набору номера на телефоні введіть комбінацію кнопок * # 06 #. Число, яке з'явиться на дисплеї, повинно відповідати IMEI, який вказаний на наклейці під акумуляторною батареєю пристрою.
2
Зверніть увагу на гарантію. Мобільні телефони Nokia, які були придбані в спеціалізованих магазинах або у офіційних дилерів, на кришці або збоку у коробки мають спеціальну наклейку гарантійного сервісу. Такі ж стікери є на зарядному пристрої, карті пам'яті, акумуляторі або usb-проводі.
3
Зверніть увагу на наявність спеціального стікера знака якості, який розташований на задній частині корпусу телефону. Під батареєю повинна знаходитися наклейка Ростеста, яка говорить про відповідність стандартам зв'язку.
4
Переконайтеся, що голограма на акумуляторі пристрою справжня. З одного кута вона відображає логотип Nokia із зображенням двох рук, а з іншого кута - напис Original Enhancements. Коли ви нахиляєте телефон в різні боки, ви повинні бачити від 1 до 4 точок голограми відповідно.
5
Дізнайтеся про ціну на даний пристрій. Якщо телефон коштує дуже дешево (наполовину або на третину дешевше), то він точно підроблений.
6
Перед покупкою на офіційному сайті Nokia прочитайте технічні дані пристрою, який ви купуєте, і порівняйте їх з тим, який придбали. Як правило, підробки важать набагато легше оригіналу.
7
На «сірих» телефонах зустрічаються неофіційні позначення моделей. Пірати можуть легко вибрати певну лінійку для підробок і почати випускати «неофіційні» моделі, яких у справжнього виробника немає (наприклад, модель Nokia N74 стане 100% підробкою, оскільки такого апарату у фінського виробника точно немає).
8
Вивчіть характеристики пристрою. Підроблені моделі іноді мають такі додаткові функції, як можливість перегляду телебачення або наявність слотів для декількох сім-карт. Особливу роль відіграє якість дисплея, який у підроблених моделей залишає бажати кращого.