Як відкрити спливаючі вікна.

Спливаючі вікна спочатку служили цілям оповіщення користувачів про нові повідомлення, зміні параметрів і носили інформативний характер. З часом вони перетворилися в звичайні носії реклами, часто містять шкідливі посилання. Тому за замовчуванням більшість браузерів їх блокує.
Інструкція
1
Відкрийте у вашому веб-браузері сторінку, спливаюче вікно якої хочете відкрити. Зверху з'явиться невелике повідомлення з інформацією про спливаючому повідомленні, блокованому браузером в цілях безпеки. Якщо ви довіряєте даному сайту і впевнені в тому, що спливаючі повідомлення не завдадуть шкоди вашому комп'ютеру і операційній системі, клацніть по повідомленню вгорі сторінки і дозвольте відкриває спливаюче меню.
2
Якщо ви хочете, щоб ваш оглядач не блокував спливаючі вікна певних сайтів, додайте їх до списку винятків. Для цього, отримавши в наступний раз повідомлення про спливаючому повідомленні, дозвольте відкриття спливаючих вікон тільки для даного сайту. Зверніть увагу, що ви можете видалити сайт зі списку виключень на панелі налаштувань безпеки або вмісту, тут все залежить від того, який у вас браузер.
3
Відкрийте настройки програми і знайдіть на вкладці захисту та безпеки список винятків, додавши в нього сайти, яким ви довіряєте. Зверніть увагу, що навіть якщо ви давно користуєтеся даними сайтом, завжди користуйтеся антивірусної системою з функцією сканування мережі, оскільки ви ризикуєте втратити дані на комп'ютері, і вам доведеться встановлювати заново операційну систему.
4
Якщо ви хочете, щоб все спливаючі вікна будь-яких сайтів, які ви відвідуєте, відкривалися в вашому браузері за замовчуванням, виберіть дану опцію на панелі налаштувань програми на вкладці безпеки або будь-який інший, яка у вашому браузері відповідає за спливаючі вікна. В Мозілли цей пункт знаходиться на вкладці «Вміст», в Опері - в пункті блокованою вмісту в додаткової конфігурації. Однак в Опері дуже часто міняється вид меню з виходом нової версії, тому дану настройку ви можете знайти в і в іншому розділі меню.
Корисна порада
Не вмикайте відображення всіх спливаючих вікон і завжди користуйтеся сканером мережі.