Як перешити 3g модем.

Сучасні 3G-модеми призначені для роботи з певним оператором. Це пояснюється маркетинговою політикою операторів, оскільки не кожен користувач буде купувати ще один модем для роботи з сім-картою іншого оператора, і тим більше не буде возитися з прошивкою модему.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Дізнайтеся точну модель вашого модему. Дану інформацію можна знайти до документації по модему або на корпусі самого пристрою. Якщо ви не впевнені, що знайшли потрібний код, перевірте його через інтернет. Якщо знайдені фотографії пристрою збігаються з вашим модемом, значить, модель ви знайшли вірно.
2
Введіть в пошукову систему модель вашого модему і слово «прошивка». Вивчіть запропоновані посилання і знайдіть прошивку саме до вашої моделі - так як використання невідповідної прошивки може призвести до виходу модему з ладу. Як правило, існує безліч різних порталів, які присвячені даній тематиці.
3
Завантажте запропоновані файли і перевірте дані антивірусом. Як показує практика, часто в подібних файлах містяться різні шкідливі програми, які автоматично прописуються в реєстр персонального комп'ютера. Прочитайте інструкцію до використання прошивки. Зазвичай в ній обумовлюються обов'язкові умови: витягнути сім-карту і не вимикати модем в процесі прошивки. Виконайте процедуру прошивки точно за інструкцією.
4
Перевірте результат прошивки з сім-картою іншого оператора. Перед цим внесіть поправки в налаштування модему - змініть код оператора та номер дозвону. Якщо в роботі модему виникають помилки, значить, прошивка пройшла невдало. Повторіть процедуру. Не варто нехтувати інструкціями по установці прошивки. Робота модему визначається мікропрограмою, записаної в пам'ять пристрою. І якщо прошивка (яка, по суті, являє собою заміну прошивки) буде виконана з порушеннями, модем перестане визначатися як пристрій. Він може взагалі не працювати, так як буде порушена вся система.