Мутоновая шуба: Як вибрати відповідну модель.

мутоновая шуби користуються популярністю серед жінок різного віку. Причина - економічна ціна, стійкість хутра до морозів і довга носкість. Якщо за хутром правильно доглядати, він може прослужити своїй господині хоч десять років. Однак, щоб шубка радувала своїм зовнішнім виглядом і якістю не тільки в день покупки, до вибору потрібно підходити з розумом.
Вам знадобиться
  • - теплий светр або інша звична зимова одяг
  • - незалежний консультант
Інструкція
1
Визначтеся, де ви будете купувати шубу. Порівняйте ціни та моделі в декількох магазинах. Уточніть, чи скрізь є сертифікати якості від виробника.
2
Коли підете міряти шубу, надіньте або візьміть з собою теплий светр. Краще взяти зимовий одяг трохи з запасом, ніж вузьку.
3
Вибравши модель, огляньте її на світлі. Хутро мутона повинен бути профарбований рівномірно і виглядати чистим. Фурнітура повинна бути закріплена міцно, це говорить про якість моделі.
4
Вивчіть шубу з вивороту. Особливо уважно перевіряйте шви, вони в жодному разі не повинні розходитися. Потягніть за комір або капюшон: чи міцно він пришитий до шубці.
5
Одягнувши шубу, попросіть когось з боку оцінити ваш зовнішній вигляд. Продавець, звісно, бажає вам тільки найкращого, але пам'ятайте: його головне завдання - продати товар. Краще звернутися до незацікавленому особі.
Зверніть увагу
- Іноді в мутоновая шубі можуть прощупується шви. Це означає, що при пошитті хутро було розірвано і зшитий заново. Однак на загальну якість шуби такі огріхи, як правило, не впливають.
Корисна порада
- Не поспішайте брати шубу, якщо не впевнені. Це покупка не на один сезон, і вона вимагає обдуманого рішення.