Як помістити файл в архів.

Часто трапляються ситуації у користувачів персонального комп'ютера, коли потрібно кілька файлів помістити в архів, щоб відразу все вислати за допомогою інтернету або перенести на інформаційний носій.
Вам знадобиться
  • - програма Win Rar.
Інструкція
1
Як правило, для цього потрібне спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє архівувати різні файли, при цьому не обмежуючи себе в обсязі. Однією з подібних програм є Win Rar. Дане програмне забезпечення не встановлюється разом з операційною системою, тому доведеться завантажувати з інтернету і встановлювати самостійно в локальний диск комп'ютера, бажано в системний, тобто де знаходиться операційна система.
2
Знайти програму ви можете на офіційному сайті win-rar.ru. На сайті постійно викладаються різні оновлення. Зайдіть на сайт і завантажте програму на комп'ютер. Далі встановіть її. Виберіть файли, які вам потрібно помістити в архів. Як правило, зручніше створити папку, в якій всі ці файли будуть знаходитися. Натисніть правою клавішею миші на цій папці і виберіть пункт "Додати до архіву». Перед вами відразу ж з'явиться невелике віконце, в якому слід задати основні параметри.
3
Якщо вам треба трішки зменшити обсяг для економії місця, поставте прапорець на пункті «Стискати вміст архіву». Натисніть на вкладку «Додатково». Далі натисніть на кнопку під назвою «Встановити пароль». Ви можете встановлювати різні паролі на архіви, щоб їх не змогли переглянути сторонні особи. Двічі повторіть ввід пароля.
4
Ви також можете додавати коментарі до архіву, наприклад, невеликий опис для користувачів. Для цього натисніть на вкладку «Коментар». Можна завантажити коментар з певного файлу, який був перед цим створений в текстовому редакторі, або написати коментар самостійно. Як тільки все буде готово, натисніть на кнопку "Ок", щоб архів був створений. На робочому столі з'явиться заархівована копія даних.