Як полагодити обігрів заднього скла.

Зазвичай при настанні холодів автомобілісти виявляють несправності обігрівача заднього скла. Найпоширеніший вид несправності - обрив токоведущей нитки. Заміна всього обігрівача в зборі - тривале і дороге заняття. Тим більше, що можна провести ремонт своїми силами.
Вам знадобиться
  • - сульфат міді (мідний купорос);
  • - сірчана кислота;
  • - струмопровідний клей;
  • - мідний прут діаметром 6-10 мм;
  • - смуга тканини шириною 30мм і довжиною 50 см;
  • - скотч і ножиці;
  • - очищувач скла
Інструкція
1
Щоб знайти несправність обігрівача заднього скла уважно огляньте всі нитки. При цьому всі розриви і порізи можна виявити візуально. Після цього включіть обігрів. Через кілька хвилин, коли всі нитки нагріються, визначте несправності на дотик (в місці розриву температура буде нижчою). Також можна знайти місце розриву вольтметром: для цього негативний висновок приладу підключіть до маси, а позитивним неспеша водите по нитках обігріву. Зазвичай в місці розриву показання приладу падають до нуля.
2
Намотайте на кінець прута смугу тканини на половину її ширини, приготувавши подобу пензлика. Зверху тканина закріпіть, обв'язавши ниткою. Для приготування розчину візьміть? склянки води і розведіть в ній дві чайні ложки мідного купоросу. Ретельно розмішайте. В отриманий розчин додайте 0,2-0,3% концентрованої сірчаної кислоти або 0,5-1% електроліту від акумулятора.
3
Обидві клеми обігрівача заднього скла підключіть до маси, а до приготовленої пензлику підключіть провід від позитивної клеми акумулятора. Змочуючи саморобний електрод в розчині, активно і безперервно натирайте їм місце обриву токопроводящего елемента. Ділянки з невеликим розривом ниток обігріву повністю затягуються міддю. На ділянках з великими розривами кінці струмоведучих ниток спочатку облуди паяльником і припаяйте перемичку з тонкого дроту. При виконанні робіт уникайте попадання розчину на одяг, щоб уникнути її псування. Процес проводите без зняття скла з автомобіля.
4
Для ремонту ниток обігріву за допомогою струмопровідного клею очистіть ремонтні ділянки яким-небудь хорошим миючим засобом і знежирте спиртом. Відріжте шматок скотча і наклейте його так, щоб огородити місце застосування клею. Скотч повинен заходити на 1 см в сторони від місця пошкодження. Якщо клей двокомпонентний, приготуйте клеїть згідно інструкції на упаковці. Наносите склад тонким 2-мм шаром. Замість дерев'яної палички використовуйте пензлик або ватяну паличку. Через 30 хв після нанесення приберіть скотч.
Корисна порада
Обидва нанесених складу слід просушити протягом доби.
Практично всі автомобілі сьогодні обладнані обігрівом заднього скла. Іноді трапляється, що цей обігрів перестає працювати. Щоб його привести в робочий стан, краще звернутися в автомайстерню до фахівців. Але можна провести ремонт і самостійно.
Інструкція
1
Визначте причину поломки обігріву. Огляньте ретельно всі жили обігрівача, розташовані на задньому склі - можливо, причина в обриві однієї або декількох з них. Обрив ниток зазвичай видно неозброєним оком. - Знайдіть місця обривів. - Візьміть струмопровідний клей з ремонтного комплекту електрообігрівача заднього скла і трафарет. - Нанесіть клей по трафарету на місце розриву нитки обогревателя.- Перевірте працездатність обігрівача.
2
Якщо ні ремкомплекта, візьміть клей DD6590 (у вигляді шприца з активатором) + 0,5 мл (у вигляді шприца з срібним компаундом), аплікатор дерев'яний, серветка, намочена в спирту. Це комплект DONE DEAL, призначений спеціально для ремонту ниток обігрівача заднього скла і його контактів. Клей формує на склі струмопровідний шар, з тим же електричним опором, що і у ниток обігрівача. Забезпечує досягнення стабільних результатів. Може використовуватися як в автомайстерень, так і самостійно. Упаковка DD6590 дозволяє використовувати його багато разів і відремонтувати до 20 см ниток обігріву.
3
Перевірте цілісність і чистоту контактів на роз'ємах електрообігрівача (можливо, вони окислені). Для цього зробіть вимір напруги живлення за допомогою авто тестера або вольтомметра прямо на контакті, приклеєному до скла: в разі, якщо напруга менше 11 В, зробіть зачистку контакту. Перевірте справність електропроводки (в разі, якщо не знайшли обривів ниток електрообігрівача на склі). Для цього скористайтеся вольтметром або автотестером: на тих проводах, які підводять струм до клем, напруга при включеному обігрівачі повинно бути не менше 11 В. Перевірте наявність і справність запобіжника. Якщо запобіжник згорів - замініть його справним. Зачистіть контакти в місці його встановлення перед тим, як ставити новий запобіжник.
Зверніть увагу
Якщо при самостійній перевірці системи електрообігрівача заднього скла не вдалося знайти причину поломки, краще показати автомобіль автоелектрика - можливо, це несправність проводки або вимикача.
Корисна порада
Якщо пошкоджений велику ділянку на одній нитки обігрівача, його можна полагодити, приклеївши (упаявши) в місце розриву мідну нитка з багатожильного дроти.