Як зробити анімований банер.

Анімовані банери активно застосовуються в веб-дизайні, так як вони здатні не лише дати користувачеві більше інформації, але і привернути увагу. Існує декілька способів створення таких зображень.
Інструкція
1
Для створення анімованого банера вам буде потрібно один з графічних редакторів. Є два шляхи вирішення завдання. Перший - використання програми для створення кожного кадру баннера у вигляді окремого графічного файлу з наступним їх об'єднанням в один. Другий - робота в графічному редакторі, що дозволяє відразу створювати анімовані зображення.
2
Якщо ви вибираєте перший варіант, вам буде потрібно простий графічний редактор, наприклад, Paint або GIMP, однак ви можете використовувати і будь-який інший, який для вас зручний.
3
Запустіть програму і створіть новий файл з необхідними значеннями ширини і висоти. Намалюйте, напишіть текст або вставте картинку, це буде першим кадром майбутнього анімованого банера. Далі збережіть цей файл у форматі.gif", після чого подібним же чином створіть другий і наступні кадри. В результаті у вас повинно вийти кількість gif-файлів, рівне числу кадрів майбутнього банера.
4
Скористайтеся програмою для склеювання декількох зображень в один файл, наприклад, Namo GIF Animator або будь-який інший. Також ви можете скористатися веб-сервісами, що пропонують таку можливість: http://www.picasion.com/ru, http://gifsun.org/ru, http://htmlweb.ru/gif-animator.
5
Якщо ви вибираєте другий варіант, вам потрібно графічний редактор, здатний самостійно створювати анімовані файли, наприклад, Adobe Photoshop, Macromedia Flash і т.п.
6
Створіть новий файл в програмі Photoshop. Вкажіть необхідні значення ширини і висоти. Далі створіть новий шар, для чого виберіть у меню «Шари» -> «Новий» -> «Шар». Створіть стільки шарів, щоб їх кількість відповідала бажаному числу кадрів баннера. На кожному з шарів намалюйте (або вставте) необхідне зображення.
7
Після цього виберіть в меню «Вікно» -> «Анімація». Вкажіть для кожного з кадрів бажаний час затримки. Також ви можете переглянути, як виглядатиме майбутній банер. Збережіть отриманий файл у форматі.gif".