Як скласти райдер.

Райдер, або перелік вимог до наданого місцем проживання та проведення концерту, складається селебріті до відвідування того чи іншого місця з тим, щоб організатори заходу ознайомилися з побажаннями зірки і підготували все по вищому розряду.
Інструкція
1
Передбачите клас транспортного засобу, який буде вас зустрічати в аеропорту. У цьому ж пункті відзначте, чи повинен автомобіль бути поданий до трапу, або достатньою умовою буде його надання до залу VIP-обслуговування аеропорту. Якщо виступ вимагає присутності акторів масовки, пропишіть, що для трупи повинен бути наданий автобус певного класу з достатньою кількістю місць. І не забудьте про супровід поліції.
2
Опишіть в окремій частині, які вимоги ви висуваєте до розміщення в готелі, яка кількість квадратних метрів ви маєте намір займати, в який бік мають бути спрямовані вікна, наявність джакузі та іншого. Тут же детально описується меню на всі дні перебування в місті, в ньому можна вказати всі гастрономічні пристрасті, аж до товщини ковбаси на бутербродах. Не забудьте зазначити в цьому пункті про те, в яких номерах буде проживати охорона і члени трупи, останніх можна заселити в готель класом нижче. У цьому ж пункті можна вказати всі побажання до наявності в номері квітів, кольором туалетного паперу, розміром банних рушників.
3
Відобразіть в райдері вимоги до технічного оснащення майданчика для виступу. У цій частині необхідно вказати побажання до розмірів сцени, оформлення залу для глядачів. Детально опишіть, яка саме техніка, і в якій кількості потрібно для виступу - інструменти, мікрофони, микшерский пульт, колонки. Якщо виступ припускає наявність масивних декорацій, які будуть доставлені в місто окремим транспортом, необхідно передбачити роботу вантажників і фахівців з монтажу. При необхідності використання в шоу піротехнічних засобів обов'язково обговоріть це в райдері. У цьому ж пункті пропишіть, за яку кількість годин організатори зобов'язані подати сцену для репетиції і прогону шоу.
4
Пропишіть в райдері, що в разі невиконання того чи іншого пункту, ви відмовляєтеся брати участь в обумовлених заходах, а всі витрати лягають на плечі організаторів.