Як вкоротити браслет на годиннику Tissot.

Ви стали щасливим володарем наручних швейцарських годинників Tissot, але коли стали їх приміряти, виявилося, що ремінець кілька завеликий? Можна віднести годинник в найближчу майстерню, але якщо на це немає часу або бажання, спробуйте відрегулювати все самостійно.
Інструкція
1
Для початку приміряйте годинник і визначитеся, скільки ланок доведеться видалити. Будьте уважні: стежте, щоб годинник не жали зап'ясті і не були занадто вільні. Запам'ятайте, де знаходяться крайні ланки, які потрібно зняти.
2
Розгляньте ремінець з внутрішньої сторони. У кожної ланки є два штифта: один з них виглядає як маленький гвинтик, а другий - просто невелика опуклість.
3
Спробуйте просто викрутити гвинтик невеликої викруткою. Якщо всі інструменти, які у вас є, великі, підточить їх, або скористайтеся манікюрними ножицями або пилкою для нігтів. Викриття гвинтики у крайніх ланок, які вам необхідно було зняти, і видаліть зайву частину ремінця.
4
З'єднайте ремінець, вставивши одну ланку в інше і закріпивши штифти.
5
У деяких моделях гвинтик викриття неможливо, оскільки паз в ньому недостатньо глибокий (він зроблений просто для прикраси). У такому випадку кріплення потрібно просто видавити.
6
Зверніть увагу, що з внутрішньої сторони на ланках ремінця намальовані стрілки. Візьміть розігнуту канцелярську скріпку або голку достатньої товщини і видавіть штифт у напрямку, зазначеному стрілкою. Для цього покладіть годинник так, щоб штифт не впирався в жодні перешкоди, але при цьому ремінець мав упор. Встановіть скріпку або голку на штифт і обережно постукуйте по ній пассатижами, або, приміром, ножицями. Коли штифт почне виходити, підчепити і витягніть його. Якщо ви продовжите його вибивати, він або вилетить і загубиться, або ви зіпсуєте кріплення, в яке він входить. Повторіть операцію з другим ланкою.
7
З'єднайте ремінець, видаливши зайві ланки і вставивши штифт назад. Слідкуйте, щоб ланки міцно трималися, а штифта не виїжджала.
8
Знову приміряйте годинник, і якщо вам некомфортно, додайте або видаліть ланки.
9
Hе викидайте зайві ланки ремінця. Іноді буває так, що протягом дня рука набрякає, і ремінь годин починає жати. У такому випадку вам знову доведеться збільшити його на один-два ланки, а якщо ви їх викинете, то зробити це буде неможливо.