Як відкрити файлову систему телефону. в телефоні не відкриваються номера Як їх відкрити.

Відкриття файлової системи телефону дозволяє змінювати системні папки телефону і замінювати теми та іконки меню на свої власні. Після відкриття ФС відкривається можливість установки програм без сертифікатів і можна виправляти деякі недосконалості в роботі пристрою.
Вам знадобиться
  • - Phoenix Service Software для Nokia;
  • - TK File Explorer для Samsung;
  • - Androot, Z4root або Gingerbreak для Android;
  • - iPhone Explorer , iPhone disk або Cyberduck для iPhone.
Інструкція
1
Для відкриття доступу до файлової системи телефону Nokia S40 завантажте комп'ютерну програму Phoenix Service Software. Проведіть установку і запустіть викачане додаток. Перейдіть в пункт меню File - Manage Connections. Підключіть мобільний телефон і виберіть вкладку File - Scan Product, після чого програма визначить ваш апарат.
2
Скачайте з інтернету файл з настройками .ppu для вашого телефону. Натисніть Product - Product profile - Browse. У вікні вкажіть шлях до файлу та натисніть «Відкрити».
3
Натисніть клавішу у вікні Read. Збережіть свої налаштування за допомогою кнопки Save. У списку виберіть пункт Java TCK Support і змініть його значення на Java TCK - On (JSR75 RW). Потім натисніть Write і перезавантажте ваш телефон. Доступ відкритий.
4
Для телефонів компанії Samsung можна скористатися програмою TK File Explorer. Завантажте програму на комп'ютер і встановіть його. Підключіть пристрій до комп'ютера в режимі PC Studio і запустіть утиліту. Виберіть вкладку Setting і порт, до якого підключений телефон. У нижній частині вікна з'явиться файлова система телефону, з якої можна проводити подальші операції.
5
Для пристроїв на базі Android відкриття доступу до файлової системи робиться через надання прав Root. Щоб отримати ці права, необхідно встановити на телефон програму Universal Androot або Z4root. Завантажте один з додатків за допомогою Android Market і запустіть його, після чого дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані. На пристроях на базі Android 2.3 можна запустити аналогічну програму Gingerbreak.
6
Доступ до ФС на телефонах iPhone може бути здійснений тільки після виконання Jailbreak за допомогою різних файлових менеджерів для пристрою. Для роботи з файловою системою смартфона через комп'ютер можна скористатися програмами iPhone Explorer, iPhone Disk або Cyberduck (тільки для комп'ютерів під управлінням iOS).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Zcpp21mT3AI