Як підключити bluetooth-навушники до телефону. не можу підключити блютуз навушники.

Популярність bluetooth-навушників полягає в зручності їх використання та практичної універсальності. Щоб почати ними користуватися, необхідно здійснити підключення до телефону.
Інструкція
1
Для початку активуйте роботу bluetooth на обох пристроях. Щоб включити bluetooth на навушниках, затисніть кнопку включення приблизно на 8-10 секунд. В результаті почне блимати світловий діод, що означатиме включення необхідного режиму. Як правило, він працює протягом 30 секунд. Щоб включити bluetooth на телефоні, зайдіть в його меню і виберіть у відповідному пункті режим активації bluetooth.
2
Потім здійсните пошук активних пристроїв за допомогою мобільного телефону. Для впевненого прийому сигналу відстань між мобільником і навушниками не повинно становити більше 8-10 метрів. Після того як сформується список bluetooth-оточення, вкажіть необхідний пункт.
3
Після цього запуститься процес ідентифікації. Телефон, виявивши bluetooth-гарнітуру, занесе її в свій список пристроїв. Потім здійсните сполучення мобільника і бездротових навушників. Навушники і телефон, як і будь-які інші bluetooth-пристрої, мають свій персональний MAC-адрес, що з 48 біт. Для завершення сполучення телефоном буде посланий свій MAC-адресу, який гарнітура занесе в список призначених для роботи пристроїв. Однак сполучення не буде встановлено до кінця, поки в який з'явився на телефоні вікні не буде введений пароль. Як правило, за замовчуванням це 0000, але деякі моделі bluetooth-навушників можуть використовувати й інші значення. Більш детально ознайомитися з ними можна в інструкції.
4
Після цього пристрою будуть готові до спільної роботи. Відстань, на яку здатний передаватися сигнал, становить порядку 10 метрів, але в приміщеннях воно може зменшуватися. Крім того, bluetooth-навушники не можуть працювати одночасно з декількома пристроями. Харчування гарнітури здійснюється за рахунок вбудованого акумулятора, зазвичай літій-полімерного.
Бездротова гарнітура на сьогоднішній день є зручною, а часто і незамінною річчю. Вона значно спрощує наше життя. З нею вам не треба буде кожного разу розплутувати дроти і вирішувати питання, про те, куди їх подіти, щоб не заважали. З бездротовою гарнітурою ви, наприклад, можете вести машину і брати участь в телефонній розмові.
Вам знадобиться
  • - бездротова гарнітура;
  • - телефон.
Інструкція
1
Переконайтеся, що в телефоні присутня можливість підключення по Bluetooth. Bluetooth - це основний «шлях», за яким можна з'єднати телефон і бездротову гарнітуру . Тому що саме технологія Bluetooth на даний момент здійснює якісне та швидкісне бездротове з'єднання пристроїв. Отже, без наявності в подключаемом телефоні Bluetooth підключення бездротової гарнітури буде неможливо.
2
Увімкніть бездротову гарнітуру на утримування на ній функціональну кнопку. Потім увімкніть функцію Bluetooth на своєму телефоні і в списку опцій виберіть пошук нових пристроїв через Bluetooth. Після сканування всіх знаходяться в зоні прийому Bluetooth пристроїв виберіть зі списку знайдених вашу бездротову гарнітуру .
3
З телефону зробіть запит на підключення бездротової гарнітури; якщо телефон зажадає ввести код для сполучення, введіть його.
4
Після успішного з'єднання гарнітура почне блимати. Далі просто відкрийте список парних пристроїв і виберіть раніше підключену міні- гарнітуру - тепер вона працює і готова до використання.
Зверніть увагу
Перед безпосередньо самим підключенням бездротової гарнітури до телефону, ретельно вибирайте модель пристрою. Найпоширеніша помилка багатьох користувачів полягає в тому, що виробники телефону і бездротової гарнітури різні, але, тим не менш, вони все одно намагаються їх підключити, і гарнітура в такому разі або працює неправильно, або не працює взагалі.
Корисна порада
Після першого сполучення бездротової гарнітури з телефоном, воно більше не потрібно. Якщо телефон вимикався, а після включення виявляється не підключеним до гарнітури, просто виберіть на сторінці парних з вашим телефоном Bluetooth-пристроїв гарнітуру і вона знову буде підключена.