Як встановити автомагнітолу.

Сьогодні складно уявити собі автомобіль без якісної аудіосистеми. При бажанні сучасну автомагнітолу можна встановити в салоні самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Це дозволить заощадити кошти та принесе безцінний досвід. Головне при влаштуванні в автомобілі аудіосистеми - акуратність та дотримання правильної послідовності дій.

Вам знадобиться

- викрутка; - плоскогубці; - батарейка від кишенькового ліхтарика.

Інструкція
1
Перед початком монтажу переконайтеся, що харчування в автомобілі відключено. Встановіть магнітолу в призначене для неї місце в передній частині салону. Підключіть пристрій до акумуляторної батареї, дотримуючись полярності. "Плюс" магнітоли повинен бути підключений до "плюса" акумулятора. Порушення цієї умови неодмінно призведе, як мінімум, до погіршення якості звуку і появи непереборних перешкод. В гіршому випадку система не буде функціонувати.
2
Підключення здійсните через прикурювач або замок запалювання автомобіля. Щоб зменшити перешкоди і підвищити якість звучання, використовуйте мідний багатожильний провід. Вузька клема йде на "мінус", широка - на "плюс". Акустичні дроти зазвичай забезпечуються своєрідною маркуванням (позитивний провід має однорідний колір, а на негативний нанесена чорна смуга).
3
Тепер необхідно захистити автомагнітолу від можливого перегріву. Для цього встановіть додатковий запобіжник. Його слід приєднати на відстані близько півметра від позитивної клеми акумуляторної батареї, намагаючись, щоб дроти мали якомога меншу довжину. Переконайтеся в тому, що провід має достатню перетин і забезпечений справною ізоляцією.
4
Встановіть в салоні динаміки аудіосистеми. Дотримуйтесь при підключенні динаміків правильну полярність. При відсутності однозначної маркування використовуйте для визначення полярності звичайну батарейку. Якщо фази підключені правильно, дифузор зігнеться назовні, при порушенні полярності - усередину. Під'єднуючи акустичні дроти, перевірте справність їх ізоляції.
5
По закінченні установки системи увімкніть живлення на автомобілі і саму автомагнітолу. Якщо підключення виконано правильно, ви почуєте довгоочікуваний звук. Якщо якість звуку не задовольняє (система видає шуми, гучність недостатня), ще раз перевірте полярність і виправте помилки монтажу, якщо в цьому є необхідність.