Як дізнатися пароль свого уіна в асьці.

Якщо ви забули пароль від свого облікового запису в системі обміну миттєвими повідомленнями ICQ, це може стати справжньою проблемою, якщо раніше не був зазначений поштову скриньку.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте вашу програму для обміну миттєвими повідомленнями. У вікні входу в обліковий запис знайдіть нижче кнопку «Нагадати пароль». Натисніть на неї, і ви опинитеся на сторінці http://www.icq.com/password/ru, відкритої у вашому браузері. Слідуючи вказівкам пунктів меню, відновіть пароль до вашого облікового запису.
2
Зверніть увагу, що поштову скриньку, вказану вами при реєстрації в ICQ, може використовуватися як засіб відновлення доступу до облікового запису, тому вам необхідно пам'ятати його логін і пароль.
3
Відкрийте вашу поштову скриньку, вказану вами при реєстрації в ICQ. Прочитайте лист, який було отримано вами при реєстрації, зазвичай воно містить дані для входу в обліковий запис. Однак там міститься лише початковий пароль, якщо після реєстрації ви його змінювали, то дізнатися його даними способом у вас не вийде.
4
Якщо раніше ви вводили дані свого облікового запису в комп'ютері, скористайтеся спеціальною програмою дешефратором. Для кожного месенджера підходить своя програма, оскільки у кожної з них свій спосіб шифрування даних для входу. Зверніть увагу, що це дуже ризикований спосіб, оскільки більшість подібних програм містять в собі шкідливий код, який просто може вкрасти ваш UIN або, що її гірше, заблокувати доступ до операційної системи.
5
Тому перед завантаженням цього додатка прочитайте відгуки про нього інших користувачів. Ні в якому разі не вказуйте свою поштову скриньку для скачування подібних програм і не відправляйте смс. Перевірте програму на наявність вірусів і шкідливого коду після скачування.
6
Скористайтеся програмою підбору паролів до ICQ. Це також не зовсім надійний метод, оскільки робочі версії програми, що не містять вірусів, зустрічаються вкрай рідко. Завантажити тільки при наявності позитивних відгуків про програму. Зверніть увагу, що це дуже довгий спосіб відновлення даних для входу.
Корисна порада
Завжди зберігайте копії пароля від ICQ.
ICQ - програма-месенджер, тобто програма для спілкування між користувачами, розташованими в будь-яких точках світу. В її функції входять чат, відеодзвінки і телефонні дзвінки, використання анімованих картинок і так далі. Кількість користувачів ICQ зашкалює за мільйон, тому розробники програми подбали про те, щоб у разі втрати пароля ви могли легко його відновити або замінити.
Інструкція
1
Відкрийте і запустіть месенджер. Під полем « Пароль » буде активне посилання з текстом: «Забули пароль?» - Натисніть її.
2
Введіть свій номер ICQ і код з картинки. Натисніть кнопку «Далі».
3
Відкрийте імейл адресу, пов'язану з обліковим записом ICQ. Якщо це неможливо, дотримуйтесь інструкцій на сторінці, на яку вас перемістив браузер після введення номера ICQ.
4
Якщо ж ваш поштовий ящик активний і доступний, знайдіть лист від адміністрації ICQ та пройдіть за посиланням, зазначеної там. Введіть новий пароль і підтвердіть його.
5
Введіть у месенджері новий пароль. Натисніть кнопку входу. Пароль відновлений.
Зверніть увагу
Якщо вам здається, що ваш колишній пароль зламали, змініть, крім пароля від ICQ, і пароль від поштової скриньки, до якого прив'язаний ваш аккаунт. Використовуйте складні поєднання символів, великі і малі літери, цифри. Не використовуйте в якості пароля своє ім'я, дату народження і аналогічні дані своїх близьких.