Як позбутися від цвілі на стінах у квартирі.

Цвіль - це токсичний грибок з неприємним запахом, який утворюється на поверхнях стін і стелі. Ключовим фактором у поширенні грибка є підвищена вологість у приміщенні. Не існує жодного будинку, який повністю застрахований від зараження цими шкідливими бактеріями. Тому при першій появі цвілі на стінах потрібно якомога швидше діяти, інакше це загрожує небажаними наслідками.
Інструкція
1
З'ясуйте і усуньте причину підвищеної вологості в приміщенні, можливо, варто закласти шви з зовнішнього боку будинку і перевірити якість вентиляції. Ретельно просушіть поверхню заражених стін за допомогою паяльної лампи або приладів опалення, тим самим ви зупините поширення спор.
2
Перш ніж приступити до знищення цвілі на стінах, необхідно почати з очищення заражених місць. Цвіль має властивість проникати в глибокий шар оздоблювального матеріалу, тому видаліть за допомогою шпателя всі верстви обробки, аж до бетонної плити або цегли. Грибок має властивість вражати не тільки оздоблювальний матеріал, але й бетонні конструкції і якщо очистити стіну не повністю - цвіль незабаром дасть про себе знати.
3
Ретельно обробіть місце ураження пліснявою антисептичними препаратами, які мають протимікробну і протигрибковим ефектом. Така продукція добре представлена у всіх будівельних магазинах. Ознайомтеся уважно з інструкцією, де має бути зазначено, що даний засіб призначений для знезараження внутрішньої поверхні будинку. Крім того, засіб повинен не тільки видаляти цвіль, але і перешкоджати її подальшому виникненню.
4
Після планомірного і поетапного знищення цвілі використовуйте виключно дихаючі матеріали або грунтовки і фарби, які володіють антибактеріальними властивостями. Вінілові шпалери - аж ніяк не краще рішення для обробки кімнати, в якій була цвіль.
Корисна порада
Ні в якому разі не змушуйте сирі кути меблями, намагайтеся взагалі її не ставити впритул до стін. Завжди залишайте невеликий простір для циркуляції повітря. Частіше провітрюйте приміщення (особливо в ньому встановлені пластикові вікна), тим самим вам вдасться уникнути утворення цвілі.