Як підібрати інтер'єр своєї квартири.

Дизайн приміщень повинен бути виконаний в одному художньому напрямі, а всі елементи - гармонійно поєднуватися між собою. Підбираючи інтер'єр для квартири, потрібно враховувати смак, звички, спосіб життя, характер мешканців, а також розміри і особливості планування, місце розташування будинку та його вік. Але головне, щоб людина відчувала себе затишно.
Інструкція
1
Вибирайте інтер'єр квартири відповідно вашому способу життя. Не варто гнатися за модою: вона постійно змінюється, а дизайн приміщення залишиться надовго, і вам доведеться в ньому жити. Тому постарайтеся об'єктивно оцінити життя, враховуючи всі реальні факти. Наприклад, якщо в квартирі проживає багато людей, у тому числі діти, небажано вибирати мінімалістичний стиль і аскетичну обстановку. У будинку, де є маленька дитина, складно реалізувати інтер'єр хай-тек: не можна поставити скляні меблі, використовувати металеві елементи або предмети з гострими кутами. Якщо є домашні тварини, м'які меблі не повинна бути світлою, а підлогове покриття - килимовим. Врахуйте ці особливості, тому інтер'єр в першу чергу потрібно вибирати, виходячи з міркувань практичності.
2
Подумайте, які кольори вам подобаються, який стиль здається найпривабливішим. Погортайте журнали про дизайн, подивіться, як оформлені кімнати у знайомих. Інтер'єр - особистий простір, тому його потрібно облаштовувати так, щоб було затишно мешканцям. Дізнайтеся про переваги інших членів сім'ї. Якщо вони розходяться, спробуйте прийти до компромісу.
3
Якщо складно вибрати інтер'єр за смаком, спробуйте орієнтуватися на свій характер. Сімейні і спокійні люди люблять стиль кантрі, а активні, спортивні та непередбачувані вибирають модерн. Творчому, неординарній людині сподобається жити в готичної квартирі. Інтроверти воліють перебувати в минималистичной обстановці з елементами технократії. Класичний стиль - безпрограшний варіант у багатьох випадках, він показує прагнення людини до гармонії зі світом. Темперамент теж впливає на переваги в дизайні: сангвініки люблять світлі інтер'єри в сучасному стилі, холерикам бажано вибирати спокійні і прохолодні відтінки і прямі лінії.
4
Враховуйте місце розташування і вік будинку, в якому знаходиться квартира. У старих будинках з високими стелями, ліпниною, візерунковими огорожами сходів у під'їзді і старовинними вікнами сучасний інтер'єр буде виглядати дивно. Також не забувайте про інші характеристики квартири: якщо вікна виходять на південь, небажано використовувати в дизайні яскраві фарби, інакше це буде різати очі. Планування та розміри теж можуть підказати рішення: для декількох маленьких кімнат підходить японський стиль з минималистичной обстановкою, низькими меблями і розсувними стінами, а просторі світлі приміщення добре виглядають в класичному стилі.