Як зробити із стільникового веб-камеру. айфон веб камера usb вайфай не працює.

Можливості багатьох телефонів дозволяють використовувати їх як веб-камери. Для цього буде потрібно установка спеціального додатку, який вибирається в залежності від операційної системи, якою керується стільниковий телефон.
Інструкція
1
Для стільникових телефонів на базі Android існує програма під назвою USB Webcam for Android. Вона поширюється безкоштовно, тому її можна вільно завантажити з офіційного сайту http://www.placaware.com. Запустіть веб-браузер, перейдіть за цією адресою, виберіть необхідну версію і скачайте її на жорсткий диск комп'ютера. Встановіть програму, щоб використовувати телефон на базі Android для роботи в Skype, Windows Live Messenger і інших сервісах як веб-камери. Звук передається тільки в такі додатки як VirtualDub і VLC Media Player. Для підключення використовуйте інтерфейс USB.
2
Щоб використовувати як веб-камери iPhone використовуйте програму, яка називається PocketCam. Існують версії програми для операційних систем Windows і Mac OS X. Після установки PocketCam веб-камера буде автоматично виявлятися у всіх програмах, призначених для відео спілкування, за винятком iChat. Передача даних здійснюється за допомогою Wi-Fi, що забезпечує повну свободу пересування, мінусом є затримка відео в 1 секунду. Підтримується робота мікрофона. Офіційний сайт програми: http://www.senstic.com
3
Для пристроїв BlackBerry, а також телефонів під управлінням Windows Mobile, Symbian S60, UIQ 3.0 існує програма Mobiola Web Camera. Передача даних здійснюється за допомогою USB або Wi-Fi. Цей додаток дозволяє змінювати яскравість зображення, розгортати його, зберігати відео і фото. Робота мікрофона не підтримується. Офіційний сайт: http://www.mobiola.com.
4
Ще однією програмою для телефонів з Windows Mobile є Webcamera Plus. Передача даних здійснюється за допомогою USB, Wi-Fi, GPRS/3G, Bluetooth - на вибір користувача. Підтримуються настройки частоти кадрів, якості зображення і т.п. Є підтримка мікрофона. Щоб ознайомитися з додатком, перейдіть за посиланням на сайт розробників: http://www.ateksoft.com.
5
Для стільникових телефонів, що працюють з java-додатками, існує програма FoxCam. Для її роботи потрібна підтримка телефоном jsr-82 і mmapi. Передача даних здійснюється за допомогою USB або Bluetooth.