Як перейти від грудного вигодовування на суміш. Як переходити суміш.

Дуже часто в мами не вистачає грудного молока або воно зовсім зникає. В цьому випадку малюка переводять на штучне вигодовування. Застосовують замінник грудного молока - адаптовані молочні суміші, за змістом основних харчових речовин максимально наближені до складу жіночого молока. Найчастіше це сухі порошки. Вони мають ряд переваг - містять легкозасвоювані сиворотние білки, широкий комплекс вітамінів, ряд біологічно активних речовин, не вимагають кип'ятіння при відновленні і мають тривалий термін зберігання.
Інструкція
1
Перед початком введення молочних сумішей обов'язково порадьтеся зі своїм педіатром. Підберіть суміш разом з лікарем, а не за порадами знайомих чи рідних. Пам'ятайте, що малюк може зовсім по-різному відреагувати на нову їжу. У нього може початися діарея, запор або з'явиться дерматит.
2
Не забувайте про те, що суміш повинна бути підібрана відповідно до віку вашої дитини. Вік завжди зазначений на коробці з харчуванням.
3
Переходьте на штучне вигодовування поступово. Для початку спробуйте застосувати змішане вигодовування. Між годуваннями грудьми давайте малюкові суміш, додайте в неї трохи зцідженого молока. Потім поступово замініть годування грудьми на пляшечку з сумішшю.
4
Слідкуйте за кількістю їжі, яку ви даєте дитині. Дотримуйтеся добової норми годування. Якщо малюк з'їв за один раз більше або менше, ніж належить, тоді при наступному годуванні зміните норму.
5
Годуйте дитину сумішшю строго за графіком. Дотримуйтеся вимог час між годуваннями. Відразу ж після суміші запропонуйте дитині водичку.
6
При приготуванні суміші чітко дотримуйтесь інструкцій, зазначену на упаковці. Розрахунок кількості суміші виробляєте в залежності від маси тіла малюка. На коробці з харчуванням є таблиця відповідності, в якій вказується вага дитини і необхідну йому кількість суміші на одне годування. Уважно її вивчіть.
7
При розведенні суміші використовуйте тільки кип'ячену воду. Чи не застосовуйте для кип'ятіння води пластикові електричні чайники. Не забувайте, що в більшості випадків при нагріванні пластмаса виділяє шкідливі речовини. Для кожної порції суміші кип'ятіть нову воду.
8
Давайте малюкові тільки свежеприготовленную суміш, не зберігайте її залишки. Ніколи не кип'ятіть суміш, при кип'ятінні вона втрачає всі свої корисні речовини.
9
Пам'ятайте про вимоги гігієни. Регулярно кип'ятіть соски і пляшечки.
Корисна порада
Перш ніж давати малюкові суміш, перевірте її температуру. Капніть собі трохи суміші на кисть руки або на сторону зап'ястя.